Kripto Analistleri: Dogecoin (DOGE) Fiyatı Yakında Ralli Yapabilir

Bitcoin Haber

Memlerden esinlenen kripto para Dogecoin‘in ($DOGE) fiyatı, kripto para alanının son yükselişinde diğer memlerden esinlenen kripto para birimlerinin altında performans gösterdikten sonra, yakında mevcut seviyelerinin üzerine çıkacağını görecek bir koparma rallisi görebilir.

DOGE Yorumları

Yapılan açıklamalara göre Rekt Capital gibi popüler kripto para analistleri, sosyal medyada $DOGE fiyat grafiklerini takipçileriyle paylaşarak kripto para biriminin şu anda bir birikim bölgesinin üzerinde olduğunu ve yakında patlak verebileceğini öne sürüyor.

Rekt Capital, 330.000’den fazla takipçisiyle paylaştığı bir tweet’te DOGE‘nin “şu anda bir kırılma için meydan okumaya çalışan Düşen Kama’nın tepesini test ettiğini” söyledi.

Düşen kama formasyonu genellikle bir varlığın fiyatı zaman içinde düştükten ve son bir aşağı yönlü hareket yapacak gibi göründükten sonra ortaya çıkar. Bu formasyon, teknik analizde yükseliş fiyatının tersine döndüğünü işaret etmek için kullanılır.

Bir başka popüler kripto para analisti olan Rager, mikroblog platformunda 200.000’den fazla takipçisiyle DOGE/USDT fiyat grafiğini izlediğini ve memlerden ilham alan kripto para birimini yavaşça biriktirdiğini paylaştı.

DOGE Rallisi Gelir Mi?

CryptoGlobe’un bildirdiğine göre, kripto odaklı medya kuruluşu Gokhshtein Media’nın Kurucusu ve Başkanı olan girişimci David Gokhshtein, geçtiğimiz günlerde $DOGE fiyatının “patladığını” söyledi.

Dijital varlıkların çoğunun değerinin düştüğünü gören kripto para birimi alanında bir yılı aşkın süredir devam eden ayı piyasasına rağmen, memlerden esinlenen kripto para biriminin sahiplerinin çoğunun kâr durumunda kalması dikkat çekicidir.

Bildirildiği üzere, memlerden esinlenen kripto para birimine yönelik arama ilgisi, kripto para biriminin %10.000’lik devasa fiyat yükselişi sırasında patladı ve Nisan 2020’de aylık ortalama 135.000 aramadan Nisan 2021’de 16,5 milyona çıktı.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Hester Peirce: Kripto Paraları Görmezden Gelmeyin!

Sonraki Haber

Cardano Stablecoin (Djed) Lansmanı Duyuruldu, ADA Nasıl Tepki Verecek?

İlgili Haberler