Kripto Analisti Bitcoin Sıçramasının Geldiğini Tahmin Ediyor 

Bitcoin Haber

Popüler bir analist, amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin‘de (BTC) yükseliş eğilimi olduğunu ifade ediyor. 

Analistin Yorumları 

Takma isimli analist Bluntz, 222.900 Twitter takipçisine BTC’nin günlük grafiğinde ve düşüş trendindeki diğer en iyi kripto varlıklarında salınım hatası formasyonlarının (SFPS) oluştuğunu söylüyor. 

Düşüş trendi sırasında ortaya çıkan bir salınım hatası formasyonu tipik olarak yukarı yönlü bir dönüşe ve formasyon yükseliş sırasında ortaya çıkarsa aşağı yönlü bir dönüşe işaret eder. 

Bluntz’a göre Bitcoin, kilit direnç seviyelerini aştıktan sonra yükselişe geçecek gibi görünüyor: 

BTC ve çoğu majör için günlük grafikte sağlam salınım hatası formasyonları oluşuyor. Şu anda kısa pozisyon almanın zamanı olduğunu düşünmüyorum, bu haftalar önceydi. Burada sıçrama yapacağımızı düşünüyorum ama benim için 28.300 ve 29.500 dolar olan bir sonraki dirençleri çok yakından takip edeceğim.

Bitcoin, geçtiğimiz hafta sonu ulaştığı Mayıs ayının en düşük seviyesi olan 25.811 $’dan yaklaşık %6 artışla, yazı yazıldığı sırada 27.410 $’dan işlem görüyor. 

Litecoin Yorumları 

Üçüncü yarılanma olayına yaklaşan Litecoin‘e (LTC) dönen takma isimli tüccar, piyasa değerine göre 12. en büyük kripto varlığının tarihsel emsallere dayanarak daha fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu söylüyor: 

Litecoin’in yarıya inmesiyle ilgili olarak daha önce birisinin benimle paylaştığı güzel veriler konusunda hemfikirim. Son iki yarılanmaya dayanarak sağlam bir ay – 40 gün yukarı yönlü olabilir gibi görünüyor. Bu küçük bir veri seti ama bence yine de değerli.

Litecoin, son yedi günde %15’in biraz üzerinde bir artışla, yazı yazıldığı sırada 93,09 dolardan işlem görüyor. 


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Avustralya Borsası Blok Zinciri Planlarını Resmen Terk Etti: Rapor 

Sonraki Haber

DigiToads (TOADS) ve Quant (QNT) 2023’te Monero’dan (XMR) İyi Performans Gösterebilir Mi? 

İlgili Haberler