JPMorgan ve EIB’nin Ethereum İlgisi! ETH Yeni Bir Ralliye Mi Hazırlanıyor?

Mert Bahçe

JPMorgan ve Avrupa Yatırım Bankası (EIB), Bitcoin’in artan kurumsal benimsenmesine benzer bir şekilde müşterileri için Ethereum tabanlı ürünleri tavsiye etmeye başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin‘in kurumsal benimsenme ile katettiği yol, şimdi de Ethereum’da gerçekleşebilir mi?

JPMorgan ve Avrupa Yatırım Bankası’ndan Önemli Ethereum Adımları

Avrupa Yatırım Bankası, Ethereum ağında dijital tahviller sunmayı planlıyor. Bununla birlikte JPMorgan, en popüler ikinci kripto para birimi Ethereum’u uygun bir yatırım seçeneği olarak görüyor. JPMorgan’ın medyaya yansıyan son raporunda spot piyasada Ethereum özelinde önemli değerlendirmeler bulunuyor. Ethereum’un lider kripto para birimi Bitcoin’e karşı kazandığı ivmeden bahsedilirken altcoin piyasası ile karşılaştırıldığında ETH’nin son piyasa düzeltmesinden en az yara alan kripto para olduğu belirtildi.

Dev yatırım bankası JPMorgan’nın son Ethereum (ETH) raporunda, en popüler ikinci kripto para birimine yönelik kurumsal akının yeni başladığı ve mevcut piyasa şartlarında yükseliş eğiliminde olan ETH’ye ivme kazandırabileceği kaleme alındı. Uzmanlar, kurumların artan ilgisinin ETH rallisine ivme kazandırdığına inanıyor.

Ethereum 3.000 Doları Görebilir Mi?

Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan Ethereum, gün içerisinde 2.731 dolar ile yeni bir ATH’ye imza attı. ETH geçtiğimiz hafta tanık olunan piyasa düzeltmesinden büyük bir geri dönüşle sıyrıldı. Mevcut piyasa trendi ve teknik analiz verilerine göre Ethereum artışa devam ediyor.

Uzman analistler kısa vadede Ethereum’un 3.000 doları hedefleyen bir ralliye başlayabileceğini iddia ediyor. Bununla birlikte yükseliş trendi, artan kurumsal ilgi ve ETH 2.0’ın katettiği yol en popüler ikinci kripto parayı rekor seviyelere taşıyabilir.

Son olarak Ethereum (ETH) haberimizin hazırlandığı sırada 2.714 dolar seviyelerinden işlem görürken rekor geliştirmeyi gözlüyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Popüler Analist Mayıs Ayında Artış Beklediği İki Kripto Para Birimini Açıkladı

Sonraki Haber

Popüler Analist XRP ve HOT Dahil 6 Kripto Parada Büyük Artış Bekliyor

İlgili Haberler