JP Morgan’dan Bitcoin Fiyat Tahmini: Dip Bölgeye İndi ve Ralli Başlayabilir

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatındaki dalgalanma sürerken, dün 25.000 doların altına düştü. Bu düşüşün ardından hızlı bir toparlanma yaşandı. Jason Pizzino isimli analist, tüm risk varlıklarının, Bitcoin dahil, dip bölgeye indiğini belirtti ve güçlü bir rallinin başlayabileceğini ifade etti.

Pizzino, Sentimentrader verilerine atıfta bulunarak, CCI’nın borsa için bir karşıt gösterge görevi gördüğünü ve aşağı doğru hareket eden CCI okumalarının gelecekteki piyasa büyümesine işaret ettiğini belirtti. Kitleler aşırı düşüş eğilimine girdikçe daha yüksek rakamlar görülür ve bu nedenle daha yüksek okumalardan geri dönüşler görmek istenir.

CCI’nın tersine dönüşü teyit edip 70 seviyesinin altına inmesiyle birlikte Pizzino, hisse senetleri ve kripto paraların önümüzdeki üç ila altı ay içinde yükselişe geçmesi gerektiğini ifade etti. Bitcoin için orta vadede etkileyici bir rallinin başladığını belirtti.

Bitcoin’e bakıldığında Pizzino, kilit destek seviyelerine mütevazı bir hareketin, çok daha düşük fiyatlara dramatik bir çöküşten daha olası olduğunu söyledi. Olası düşüş senaryosunda 23.500 doların iyi bir alım bölgesi olabileceğini belirtti.

Son olarak, bu bilgilerin kesinlikle yatırım tavsiyesi içermediğini, yatırımcıların kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmaları gerektiğini vurguladı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Şirketi Matrixport, Kripto Para Piyasasına Yön Çizecek Gelişmeleri Değerlendirdi

Sonraki Haber

Google, Kripto Para Platformu LayerZero ile İşbirliğine Gidiyor

İlgili Haberler