Josh Rager İki Küçük Hacimli Token’da Büyük Artış Bekliyor

İlayda Peker

Popüler kripto para analisti ve yatırımcısı Josh Rager, non-fungible token’ların (NFT) popülerliğinin günden güne arttığını ve önümüzdeki günlerde iki NFT token’ının büyük artış yaşamasını beklediğini takipçileri ile paylaştı.

Bu 2 Token’a Dikkat!

Analist yaptığı açıklamalarda piyasa değeri bakımından küçük olduğunu ifade ettiği iki kripto para birimini Enjin (ENJ) ile karşılaştırdı. Enjin’in şu anda çok iyi olduğunu ifade eden Rager, Enjin’in piyasa değerinin 1,5 milyar dolar olduğunu ve insanların bu büyük değer ile yatırım yaptığını belirtiyor.

Rager’ın açıklamalarına göre her ne kadar piyasa değeri bakımından küçük olsalar da Gameswap (GSWAP) ve Shroom.Finance (SHROOM), ENJ ile rekabet etme gücüne sahip. Gameswap’in piyasa değeri 17 milyon dolar seviyesindeyken Shroom.finance’in piyasa değeri 34 milyon dolar seviyesinde bulunuyor.

Rager, Enjin’in piyasa değerinin yarısına ulaştıklarında bile GSWAP’in 30 kat ve SHROOM’un 15 kat artacağını belirtiyor.

SHROOM Yükseliş Beklentileri

SHROOM token konusunda büyük yükseliş bekleyen tek isim Rager değil. Geçtiğimiz günlerde popüler yatırımcı Cantering Clark da yaptığı açıklamalarda SHROOM’da çok büyük değer artışları beklediğini dile getirmişti.

Shroom.Finance, non-fungible token’lar (NFT’ler) üretmek ve takas etmek için bir NFT protokolü oluşturuyor ve yardımcı platformu Gameswap, oyuncuların oyun içi varlıklarla işlem yapmalarına izin verme konusunda uzman bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Bitcoin Fiyat Takibi

Rager tüm bu tahminlerini yaparken BTC fiyatını yakından takip ettiğini belirtiyor. Rager, fiyatın 57.500 dolar üzerine çıkmasının oldukça önemli olduğunu ve böylece Bitcoin fiyatında yeni bir rekorun görülme ihtimalinin artacağını ifade ediyor.

Bunlara ek olarak hala piyasada gücü bulunan satıcıların da yakın zamanda gücünü kaybedeceği ve satın alma baskısının giderek artacağı da düşünülüyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ETH Yorumları: Ethereum/USD Teknik Analizi – 12 Mart 2021

Sonraki Haber

Kısa Bir Sürenin Ardından Bitcoin Yeniden Sahnede: 1 BTC Artık 60.000 Dolar!

İlgili Haberler