Jim Cramer’ın BNB Coin İddiaları Çürütüldü: İşte Gerçekler

Bitcoin Haber

Amerikalı televizyon yorumcusu ve eski serbest fon yöneticisi Jim Cramer’ın, CNBC Market Alert programında Binance ve BNB token hakkında olumlu konuştuğu iddia edilmişti. Ancak bu durumun sahte olduğunu Binance CEO’su Changpeng Zhao twitter üzerinden belirtti. Zhao, iddianın 2022’de gerçekleşen bir röportajdan montaj olduğunu belirtti.

Cramer, tahminlerinin genellikle tersine çıkan piyasa tahminleri yapmasıyla biliniyor. Bu durum, borsada Inverse Cramer Tracker ETF adı verilen bir yatırım ürününe dönüştü. Cramer’ın hisse senedi seçimleri düşük performans gösterdiğinde kâr eden bir yatırım fonu olan ETF, Cramer’ın çağrılarına yönelik şüpheciliğinden yararlanmak üzere tasarlanmış durumda.

Jim Cramer’ın öngörülemezliği, Nvidia ile ilgili iki finansal olayda görüldü. Cramer, yatırımcılara Nvidia’dan geri adım atmalarını tavsiye etti, ancak hisse senedinin %284 oranında yükseldiğine tanık oldu. Dahası, Cramer’ın Ocak ayında yatırımcılara ‘çıkın’ demesinden bu yana Bitcoin %50’lik artış gösterdi.

BNB coin’le ilgili olarak, kripto para birimi etkileyicisi Crypto Rover, Binance’in token’ı olan BNB’nin yükselişe geçtiğini belirtti. Buna rağmen, Binance’ın yerel token’ı üzerindeki korku, belirsizlik ve şüphelerine (FUD) katkıda bulunan tasfiye tehdidi altında, 2022’deki kayıp hacker’a ait olan Venüs Protokolündeki kasada hala 628.940,69 BNB (134,97 milyon dolar) bulunuyor.

BNB’nin fiyatı üzerindeki olası yüksek etkisi nedeniyle, BNB Zincirinin Çekirdek Ekibi, bu pozisyonun tasfiyelerinin organik olarak yapılmamasını önerdi. Ayrıca belirtilmelidir ki, bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Fiyatları ve Beklentiler: Yatırımcılar Ne Yapmalı?

Sonraki Haber

Binance, FDUSD Stablecoin Erişimini Genişletiyor

İlgili Haberler