Ivan On Tech Artış Beklediği Kripto Paraları Açıkladı!

İlayda Peker

Kripto yatırımcısı ve analist Ivan Liljeqvist, önümüzdeki günler yaşanması beklenen yeni boğa koşusu sırasında deyim yerindeyse bir patlama yaşamasını beklediği 5 kripto para birimini takipçileri ile paylaştı.

Ethereum Katman 2 Çözümleri

Ivan on Tech olarak bilinen Ivan Liljeqvist, paylaştığı bir YouTube videosunda Ethereum tabanlı katman 2 ölçeklendirme çözümlerinin boğa piyasasının bir sonraki aşamasına hakim olabileceğini dile getirdi.

Ethereum’un bu ralli sırasında geride kalmayacağını düşündüğünü belirten analist durumu, “Şu anda bir sonraki adımın Ethereum’da birinci katmandan 2. katmana ilerleyen projeler olacağını düşünüyorum.” sözleri ile açıkladı.

Katman 2 protokolleri, ana zincir dışındaki bazı işlemleri işleyerek Ethereum’daki ağ tıkanıklığını hafifletmeyi hedefliyor. Çözüm, önemli ölçüde daha yüksek hacimli işlemleri daha hızlı ve daha ucuza işleyebilir ve bu da daha sonra Ethereum ağına yerleştirilebilir.

Öte yandan Katman 2 çözümleri Ethereum ölçeğine yardımcı olma konusunda umut vaat ederken Liljeqvist ekosistemin şu anda parçalanmış olduğunu söylüyor ve “Ethereum’daki tüm projeler, farklı ölçeklendirme çözümleri yapıyorlar ve farklı katman 2’ler seçiyorlar, Binance (BNB) ise sadece bir çözüm.” ifadelerini kullanıyor.

Patlamaya Hazır Kriptolar

Kripto analisti, Ethereum’un 2. katmanında parçalanma olmasına rağmen bu alandaki protokollerin boğa koşusu sırasında ciddi artışlar yaşama potansiyeli olduğunu vurguluyor.

Farklı katman iki alternatifi incelemek ve analiz etmenin çok önemli olduğunu çünkü bunlardan birine konsantre olunacağını ifade eden analist, Matic (Poligon) projesinin gelecek vaat eden bir proje olduğunu belirtiyor ve şu sözleri kullanıyor:

Matic’te başlatılan farklı projelere bakarsanız, şu anda Matic muhtemelen başı çekiyor. Matic’te, Quickswap (Quick)  var ve bir tür Uniswap gibi Quickswap aracılığıyla Matic üzerinde her türlü varlığı takas etmenin bir yolu var.

Bunlara ek olarak analist, Honeyswap (HNY) ve dYdX’in de önümüzdeki günlerde artış yaşamasını beklediğini belirtiyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Uzman Analistlerin Bitcoin Yorumu: Bitcoin’in Yeni Hedefi 75.000 Dolar Mı ?

Sonraki Haber

Popüler İsimden Büyük Bitcoin (BTC) Tahmini!

İlgili Haberler