Injective (INJ) Haftalık %17 Yükseldi, Bitcoin (BTC) 29.000 Dolar Üzerinde İstikrarlı! 

Bitcoin Haber

ICP, günlük %6’lık bir artışla 6$’ın üzerine çıkarak yükselişini sürdürüyor. Bitcoin hafta ortasındaki büyük dalgalanmanın ardından nihayet sakinleşti ve 29.000 $’ın hemen üzerinde duruyor. Altcoinler de bugün sessizce seyrediyor ve Solana daha büyük kapaklardan tek kayda değer kazanan oldu. 

BTC 29.000 Doları Koruyor 

Geçtiğimiz çalışma haftası oldukça sakin başladı ve bitcoin 27.500$ civarında dar bir aralıkta yatay işlem görmeye devam etti. Salı günü boğaların kripto para birimini 30.000 $’a çıkaran büyük bir yükseliş başlatmasıyla manzara değişti. 

Ancak, ABD hükümeti ve Mt. Gox cüzdanlarını çevreleyen sahte panik, varlığı güneye sert bir şekilde getirdiği için bu kısa sürdü. Aslında BTC dakikalar içinde tüm kazançlarını sildi ve 27.000$’a kadar geriledi. 

Haberlerin sahte olduğu ortaya çıkınca, Bitcoin tekrar saldırıya geçti ve bu kez neredeyse tüm kayıplarını geri aldı. Bu nedenle, dün 30.000 $’a dokunmaktan birkaç santim uzağa geldi ama sonuçta başarısız oldu. O zamandan bu yana birkaç yüz dolar geri çekilmesine rağmen, bitcoin hala 29.000 doların üzerinde işlem görüyor. 

Piyasa değeri 570 milyar dolara yaklaşırken, alternatif kripto paralar üzerindeki hakimiyeti yeniden bir miktar zemin kazandı ve %47’nin üzerinde. 

INJ Haftalık %17 Sıçradı 

Alternatif coinler hafta ortasında benzer dalgalanmalarla karşı karşıya kaldı ancak son birkaç gün içinde sakinleşti. Örneğin Ethereum, 1.800 doların altına düşmeden önce 2.000 doların üzerine çıktı. Ancak, en büyük altcoin o zamandan bu yana 100 dolardan fazla geri kazandı ve şu anda 1.900 doların sadece birkaç santim üzerinde oturuyor. 

Binance Coin de iniş çıkışlar yaşadı ancak günlük küçük bir düşüşe rağmen şu anda 320 doların üzerinde işlem görüyor. Cardano, Polygon, Litecoin, Shiba Inu ve Avalanche da günlük ölçekte biraz kırmızıda. 

Öte yandan Ripple, Dogecoin, Polkadot ve Tron önemsiz kazançlar elde etti. Solana, %3’lük artışla ve 23$’ın üzerinde seyrederek büyük hacimli alts’lar arasında en fazla sıçramayı gerçekleştirdi. 

Dünün en iyi performansını sergileyen ICP, %5,5’lik bir değer daha ekleyerek tekrar harekete geçti. 

Haftalık ölçekte, INJ %17’lik kayda değer bir artışla ana sahneyi ele geçirdi. Sonuç olarak, varlık 8,5$’a yakın işlem görüyor. 

Toplam kripto piyasası değeri, dünden bu yana önemli bir dalgalanma olmaması nedeniyle 1,2 trilyon dolar seviyesini korudu. 


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Hong Kong’dan Yerel Bankalara: Kripto Firmalarıyla İyi Geçinin 

Sonraki Haber

BNB Chain’de Yüksek Geliştirme Faaliyetleri: BNB Fiyatı Etkilenecek Mi?  

İlgili Haberler