İki Altcoin’in “Birleştiği” Duyurusu Fiyata Rekor Getirdi!

İki Altcoin’in “Birleştiği” Duyurusu Fiyata Rekor Getirdi!

Altcoin’ler geçtiğimiz haftalarda oldukça hareketli olsalar da son birkaç gündür lider kripto para birimi Bitcoin’in hareketi bütün altcoin’leri tam anlamıyla durma noktasına getirdi. Bitcoin’in dün yaşadığı sert düşüş ise yeniden altcoin’lerin bazılarında hareketlilik görülmesini sağladı.

Kripto para sektörünün tanınan projelerinden birisi olan Crypto.com tarafından yapılan duyuruda MCO isimli token için tam olarak uçuş etkisi yarattı. Crypto.com tarafından yapılan duyuruda swap işlemi gerçekleştirileceği ve Crypto.com Coin ile MCO’nun birleşeceği ve bir araya getirileceği belirtildi.

MCO ve CRO Birleşiyor

MCO Swap Program isimli proje dahilinde atılacak olan bu adım, Crypto.com ekosistemindeki token sayısını da 2’den 1’e düşürecek ve proje tek bir kripto para birimi için güçlerini birleştirmiş olacak. Kullanıcılar MCO’yu eskisi gibi kullanabilecek olsa da bunun sembolü CRO olarak gözükecek ve borsalarda da durum bu şekilde sürdürülecek.

Ayrıntılar net olarak açıklanmasa da altcoin yatırımcılarının swap yaparken ellerinde bulundurdukları MCO token’larına ek %20 bonus verileceği belirtildi. Bu da doğal olarak Crypto.com’un diğer token’ı MCO fiyatında ciddi bir yükseliş getirdi ve haberin duyulmasının ardından fiyat %50 oranında arttı. MCO bu yazının kaleme alındığı an itibariyle ise %39 artış yaşamakta ve bu artış önümüzdeki güne kadar devam edebilir.

Haberlerimizi Facebook, Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.