Crypto.com’dan ICX Listeleme Etkinliği: %50 İndirim

İlayda Peker

Gerçek zamanlı ödemeler için ve ayrıca Blockchain dünyasını birbirine bağlamak için bir protokol olarak kullanılabilen kripto para birimi ICX, Crypto.com’da listelenmeye başlıyor. Yapılan açıklamalara göre Crypto.com Coin (CRO) sahipleri de daha önceki listeleme etkinliklerinde olduğu için öncelikli token pay imkanına sahip olacak.

ICX, Crypto.com’da

Crypto.com’un yaptığı resmi açıklamalara göre 500.000 USD değerinde ICX indirimli olarak katılımcılara sunulacak. %50 oranındaki indirimlere kullanıcılar minimum 400 CRO ile katılabilecek. Bugün başlayan etkinliğin son günün 29 Mayıs olduğu da yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

Bunların yanında yapılan açıklamalara göre her kullanıcının ICX coinlerinin maksimum payı, abonelik sırasındaki CRO staking’ine bağlı olacak. Dolayısıyla ne kadar çok CRO yatırırsanız, ICX payınız o kadar büyük olacak.

Crypto.com etkinliğin nasıl gerçekleşeceğini şu örnekle açıklıyor: Yaklaşan bir satış için toplam token arzı 2.000.000 ICON (ICX) olarak kabul edelim. Abonelik süresinin başlangıcında, ICX: CRO spot fiyatı 1 ICX:2.5 CRO olsun. % 50 indirim uygulandıktan sonra abonelik fiyatı 1 ICX:1,25 CRO olarak sabitlenmiş olur.

Son Aşama

Abonelik döneminin bitiminden 24 saat sonra Crypto.com, ICX’in son payını burada belirtilen şartlara göre belirleyecek. Son pay onaylandıktan sonra, Crypto.com Exchange‘de oturum açtıktan sonra Send sayfası aracılığıyla kullanıcıların bunu kabul etme seçeneği olacak. Kullanılmayan CRO’lar ise kullanıcının hesabına iade edilecek.

Bununla birlikte abonelik süresinin bitiminden 24 saat sonra, son pay kabul edildikten sonra eşdeğer miktarda ICX, hesap bakiyenize yansıtılacak.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FESS’in Digifinex’te Listelenmesine Özel BMW ve 100.000 Dolar Ödüllü Yarışma Başladı!

Sonraki Haber

“SpaceX ve Bitcoin Gelecek İçin Çok Önemli Yatırımlar”

İlgili Haberler