Hoskinson, Önümüzdeki 90 Günün Cardano Adına Çok Kritik Olduğunu Aktardı

Mert Bahçe

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, Cardano’nun nihayet akıllı sözleşmeleri piyasaya süreceğini aktarırken şirketin ve tüm ekosistem tarihindeki en yoğun 90 güne tanık olunacağını açıkladı. Hoskinson heyecanını şöyle kaydetti: “Bu dönem muhtemelen şirket tarihinin ve ekosisteminin en yoğun 90 günü olacak.”

Hoskinson Görüşlerini Aktardı

Medyaya yansıyan sonra bilgilere göre Hoskinson, Mart ayındaki etkinlikte Alonzo ağ güncellemesinin 4 ay içerisinde aktif edileceğini bildirmişti. Ayrıca Hoskinson, dApp’ler için tarayıcı deneyimini iyileştirmek; güvenli, emniyetli ve kullanıcı dostu hale getirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Charles Hoskinson, Alonzo hard forku için en az 90 güne ihtiyacı olduklarını hatırlattı ve insanları yanlış yönlendirmelere karşı uyardı. Milyarder kurucu, gecikmeleriden nefret ettiğini belirtirken takipçilerine beklentilerini yönetmeye çağırdı: “Bunu başarmak için hep beraber çalışacağız ve bir şey daha; gecikmelerden nefret ediyorum. Aksiliklerden de nefret ediyorum ve riskleri ortadan kaldırmak için elimizden gelen en iyisini yaptık. Bütün bunlar, bir şeyleri ortaya çıkarabilmek içindi. Beklentileri yönetmek oldukça önemlidir.”

Hoskinson önümüzdeki 90 gün için “harika, zor ve zorlu” kelimelerini kullandı. Başarılı iş insanı, Alonzo hard forku’nun belirlenen zaman çerçevesi içerisinde gerçekleşeceğini umarken öngörülmeyen aksiliklerin çıkabileceği konusunda açık kapı bıraktı. IOHK CEO’su, kesin tarihin önümüzdeki üç gün içerisinde açıklanmasını umuyor.

Cardano (ADA) Yatırımcılarının Beklediği Güncelleme

Alonzo güncellemesi ile Cardano ağında akıllı sözleşmelerin birçok alanda kullanımının önü açılacak. Öte yandan Cardano mühendisleri bu güncelleme ile NFT’lerin de ağa geleceğini bildirdi. Bu Cardano’ya istenen ivmeyi getirebilir. Yatırımcıların dört gözle beklediği ve beklentinin bir hayli yüksek olduğu güncellemenin belirlenen tarihte sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi ADA fiyatını rekor seviyelere ulaştırabilir.Total
11
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

HSBC CEO’su Şaşırtmadı: “Bir Varlık Sınıfı Olarak Bitcoin’le (BTC) İlgilenmiyoruz”

Sonraki Haber

Ripple Topluluğu SEC-XRP Davasında Yer Almak İçin Çaba Sarf Ediyor

İlgili Haberler