Hedera, Dar Blockchain ile Ortaklık Kurarak Afrika’da Genişlemeyi Hızlandırıyor

Bitcoin Haber

Hedera, büyüme fırsatlarını genişletme yönündeki çalışmalarını hızlandırmıştır. Yakın zamanda Tunus merkezli WEB3 şirketi olan Dar Blockchain ile işbirliği kurmuştur. Bu işbirliği çerçevesinde, çeşitli girişimler yoluyla Hedera ağının benimsenmesi hızlandırılacaktır.

Bu anlaşma, Hedera’nın Afrika bölgesindeki ilk ortaklıklarından biridir. İşbirliği, Orta Doğu ve Afrika bölgesinden projelerin katılımına ve desteklenmesine odaklanacaktır. Hem Hedera hem de Dar Blockchain, ağda gelecek vaat eden programlara ev sahipliği yapacak bir kuluçka programı oluşturacaklarını duyurmuştur.

Hedera’nın Afrika kıtasında genişleyen etkisini vurgulayan bu işbirliği, Blockchain ağının sağlam ağ büyümesi yakalamaya yönelik genişleme çabalarının bir parçasıdır. Hedera’nın Toplam Kilitli Değer (TVL) Ağustos 2022’de yükselişe geçmiş ve Şubat 2023’te 45,64 milyon dolarlık bir değeri bulmuştur.

Bu işbirliği sonrasında, TVL 30,15 milyon dolara gerilemiştir. Ancak, geliştirici sayısı hala yüksek olduğu için, geliştirme faaliyetlerinin sağlıklı kaldığı düşünülmektedir. Ekim ayının başından bu yana geliştirici faaliyetlerinde önemli bir artış yaşanmıştır. Bu durum, yatırımcı güveninin arttığını göstermektedir.

Hedera’nın HBAR token’ı, yatırımcıların kısa vadeli karlara odaklanmaya devam etmesi nedeniyle, son aralığının üstesinden gelmek için mücadele ediyor. HBAR, son üç günde %7 oranında düşüş yaşamış ve 0,048 dolar seviyesinden işlem görmüştür. HBAR’ın performansı piyasanın mevcut durumunu yansıtmaktadır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Polygon Kurucu Ortağı Jaynti Kanani’nin İstifası ve Polygon 2.0 Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sonraki Haber

Bitcoin ve Ethereum Fiyatlarında Son Durum ve Beklentiler

İlgili Haberler