Haftanın Öne Çıkan Altcoinleri: HIFI, STORJ ve MTL

Bitcoin Haber

Kripto para piyasaları sürekli hareket halinde olup, bazı altcoinler belirli dönemlerde ayrışabiliyor. Piyasa yapıcıların risklerini azaltmasıyla birlikte emir defterleri zayıflıyor ve bu durum hacimsiz altcoinlerin alımlarla daha kolay yukarı hareket ettirilebileceğinin sinyallerini veriyor. Bu haftanın dikkat çeken altcoinleri arasında Hifi Finance (HIFI), STORJ ve MTL yer alıyor.

HIFI, kazançları yüzde 122 ile ön plana çıktı. Haziran ayından bu yana fiyatı önemli ölçüde arttı ve fiyat 1,27 dolara ulaştı. Eğer düşüş yaşanırsa satışlar 0,75 dolara kadar devam edebilirken, direnç aşıldığında fiyatın 1,6 dolara tırmanması bekleniyor.

STORJ, 17 Ağustos’taki 0,19 dolarlık dipten sonra toparlanma dönemi başlattı. Eğer ralli sürecekse fiyatın 0,5 dolara kadar tırmanması bekleniyor. Ancak 0,32 dolar altı kapanışlarda fiyatın 0,23 dolara düşme riski bulunuyor.

MTL fiyatı ise 17 Ağustos’ta bir üçgenin destek çizgisinde sıçrama yaptı ve fiyat ivme kazandı. Fiyatın 2,6 dolara ulaşması için alıcıların ilgisini çekmesi gerekiyor. Ancak 1,6 dolar altı kapanışlarda 1,4 ve altında yeni dipler oluşabilir.

Kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve risk taşıdığı unutulmamalı ve yatırımcılar kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmeli.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

XRP Değerindeki Artış ve Piyasadaki Genel Yükseliş Eğilimi

Sonraki Haber

Ethereum Metriklerinden Yatırımcılara Önemli Sinyaller

İlgili Haberler