Google Cloud, Web3 Alanında MultiversX ile İşbirliğine Gidiyor

Bitcoin Haber

Web3 alanında hizmet veren kripto paraların gelişimi devam ediyor. Altcoinlerin Google Cloud ile yapılan ortaklıklar, genellikle bu firmaların Web3 dünyasına hazırlığını gösteriyor ve bu ortaklıklar çoğunlukla entegrasyon odaklı oluyor.

Altcoin ekipleri, piyasada olumlu bir hava eserken güzel haberlerini duyurdu. Bitcoin 30.000 doları aştığı sırada, EGLD ekibi Google Cloud ile işbirliği yapacaklarını açıkladı. Bu işbirliği kapsamında, Google Cloud, blockchain altyapı firması MultiversX ile birlikte Web 3’teki varlığını güçlendirecek.

Google Cloud Web3 EMEA Başkanı Daniel Rood, bu ortaklığın Web3 geliştiricilerinin daha hızlı inşa etmelerini ve ölçeklendirmelerini sağlayacağına dikkat çekti. Rood, MultiversX ile yapılan işbirliğinin, şirketin stratejisini genişletmeye ve blockchain dünyasındaki konumunu sağlamlaştırmaya yardımcı olacağını belirtti.

EGLD fiyatı, haberin duyurulmasından önce yeterince yükseldiği için, bu duyurunun piyasada ciddi bir dalgalanmaya sebep olmadığı görüldü. Sonuç olarak, Google Cloud’un Web3 alanında MultiversX ile işbirliği yapması, bu alandaki gelişimlerin hız kazanacağına işaret ediyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Dijital Ticaret Odası, Binance – SEC Davasında Destek Sunuyor

Sonraki Haber

Lido Finance, Solana’dan Çekildikten Sonra Polygon’daki Varlığını Gözden Geçiriyor

İlgili Haberler