“Gemini Earn” Kullanıcıları Paralarını Geri Alabilecek mi?

Bitcoin Haber

Gemini kurucu ortağı Cameron Winklevoss Cuma günü yaptığı açıklamada, firmanın Digital Currency Group, kurucusu Barry Silbert ve Gemini’nin zararından sorumlu diğer kişilere karşı yasal işlem başlatma kararını sürdüreceğini söyledi. Genesis Trading’in borç verme işi Genesis Global Capital, New York Güney Bölgesi’nde 11. Bölüm iflas başvurusunda bulundu.

Gemini Earn

Winklevoss, Gemini’nin Earn kullanıcıları ve iflas mahkemesinin yetki alanındaki diğer taraflar için iyileşmeyi en üst düzeye çıkarmak için iflas mahkemesinde mevcut olan her aracı kullanacağını söyledi.

Kripto borsası Gemini‘nin kurucu ortağı Cameron Winklevoss, 20 Ocak’ta attığı bir dizi tweetle müşteri fonlarını kurtarmaya yaklaştıklarını açıkladı. Genesis Global Trading’in borç verme kolu olan Genesis Global Capital, New York Güney Bölgesi’nde 11. Bölüm iflas başvurusunda bulundu.

İflas mahkemesinin koruması Genesis‘i yargı denetimine tabi kılacağı için bunun Gemini için iyi bir haber olduğunu iddia etti. Ayrıca, Genesis’in Gemini Earn programını etkileyen ve müşterilerin fonlarını çekmelerini engelleyen planlar ve dahili konular hakkında ayrıntılı bilgi vermesi gerekecektir.

Cameron Winklevoss ayrıca Genesis Global’in iflas koruma başvurusunda bulunmasına rağmen Gemini’nin Barry Silbert, DCG ve diğerlerine karşı yasal işlemlerine devam edeceğini açıkladı. Barry Silbert ve Genesis’in ana şirketi DCG’nin alacaklılara adil bir anlaşma sunmayı reddetmeye devam ettiğini savundu.

En önemlisi, Genesis’i iflasa sürükleme kararı Barry, DCG ve diğer zalimleri hesap vermekten muaf tutmuyor.

Gemini, 340.000’den fazla Earn kullanıcısına ve diğerlerine zarar veren dolandırıcılık için doğrudan yasal işlem başlatmaya hazırlanıyor. Barry Silbert ve DCG’yi kendilerine karşı bir dava açılmasını önlemek için alacaklılara adil bir teklif yapmaya çağırıyor. Cameron Winklevoss ayrıca Genesis, DCG ve Barry Silbert‘in bir açıklama borçlu olduğunu ve iflas mahkemesinin çok ihtiyaç duyulan bir kapsam sağladığını ileri sürüyor.

Bu, Earn kullanıcılarının varlıklarını geri almalarına yardımcı olma çabalarımızda önemli bir kilometre taşına işaret ediyor. Bunu yapmak en büyük önceliğimiz olmaya devam ediyor.

Genesis’in En Büyük Alacaklıları

Genesis’in alacaklılarla yaptığı müzakereler, tarafların Genesis’in tekliflerini kabul etmemesi nedeniyle başarısızlıkla sonuçlandı. Mahkeme dosyasına göre, en büyük alacaklılar arasında 765 milyon ile Gemini, 151 milyon ile Bybit’in Mirana’sı, 150 milyon ile Babel Finance, 110 milyon ile Coincident Capital ve diğer 50 en büyük teminatsız talep yer alıyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bu Gösterge SHIB, ADA ve Dogecoin’in Değerinin Düşük Olduğunu Gösteriyor

Sonraki Haber

DOGE Karbon Emisyonlarını Azaltmada En Hızlı Üçüncü Kripto Oldu

İlgili Haberler