Gelecek Hafta Kripto Para Piyasalarında Neler Olacak?

Bitcoin Haber

Bitcoin ve diğer kripto paraların fiyatlarının dalgalanması, önümüzdeki haftanın gelişmeleri ile doğrudan ilişkili olabilir. Bu bağlamda, 11-17 Eylül tarihleri arasında kripto para piyasalarını etkileyecek önemli gelişmeler bulunmaktadır. 11 Eylül Pazartesi günü CYBER Arbitrum Entegrasyonu ve DappCon Berlin etkinliği; 12 Eylül Salı günü APT Coin Kilit Açılışı, Meta ERA Summit, FIL Dev Summit Singapore ve Swiss Web3 Fest gibi etkinlikler gerçekleştirilecek.

13 Eylül Çarşamba günü ABD’de Çekirdek TÜFE ve TÜFE verileri açıklanacak, LDO Kilit Açılışı ve OCEAN Berlin Meetup gerçekleştirilecek. 14 Eylül Perşembe günü Çekirdek ÜFE, ABD ÜFE ve ABD Perakende Satışlar verileri açıklanacak. 15 Eylül Cuma günü ABD Michigan Beklentileri, Dex-Trade, BUSD Delist ve Stablecoin Zirvesi (Singapur) gibi etkinlikler olacak.

16 Eylül Cumartesi günü, Polygon Ağı Dragon Fruit Yükseltmesi ve Polygon Connect Berlin etkinlikleri gerçekleştirilecek. Hafta boyunca kripto para piyasalarını etkileyen birçok etkinlik gerçekleştirilecek. Bu etkinliklerde, altcoin projeleri gövde gösterisi yapma ve büyük güncelleme ve hedeflerini açıklama fırsatı bulacak.

Fed toplantısı öncesinde gelecek enflasyon verisi kritik öneme sahip. Eylül ayında akaryakıt fiyatlarındaki artış nedeniyle enflasyonda yükseliş bekleniyor. Ancak, 14 Eylül’de açıklanacak veri Ağustos enflasyon verisi olacak. Yani, veri ne kadar düşük olursa, Eylül ayındaki akaryakıt fiyatı kaynaklı baskı o kadar azalabilir. Cumartesi günü Polygon, önemli bir yükseltmeyi tamamlayacak ve etkinlikte fiyatı etkileyebilecek açıklamaların geldiğini görebiliriz. Yatırımcıların, 14 Eylül günü gelecek veriye bağlı olarak oluşacak volatiliteye hazır olması gerekiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Solana’nın Geleceği: Yükselişe Geçecek Mi?

Sonraki Haber

Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin’in Hesabının Hacklendiği İddiası

İlgili Haberler