Floki Inu’dan İki Önemli Futbol Takımı Ortaklığı!

İlayda Peker

En popüler Hint futbol kulüplerinden biriyle işbirliği yaptıktan kısa bir süre sonra Floki Inu‘nun arkasındaki ekip, İspanyol Cadiz ile de bir ortaklık duyurdu. Ortaklık girişimi sonrasında Cadiz’in forma kollarında Floki Inu logosu yer alacak.

Floki Inu’dan Önemli Hamle

Bu yıl popülaritesi hızla artan meme coin çılgınlığı, sayısız Dogecoin yan ürünü yaratılmasına yol açtı. Birçoğu aylar önce gün yüzüne çıktığı için farklı stratejilerle ilerlemeye çalışıyorlar.

Adını Elon Musk‘ın yeni köpeğinden alan Floki Inu, yerel yetkililerin dikkatini çeken Londra’daki tartışmalı reklamlar da dahil olmak üzere agresif pazarlama kampanyaları aracılığıyla doğrudan bir yaklaşım benimsedi.

Projenin arkasındaki ekip artık stratejisini değiştirmiş ve spor takımlarıyla ortaklıklar kurmaya başlamış görünüyor.

Öte yandan Floki Inu’nun Hindistan’da en çok desteklenen futbol kulübü olan Kerala Blasters (The Blasters) ile işbirliği yaptığı da duyuruldu.

Anlaşma Detayları

Anlaşmaya göre, meme tokenın logosu ve web sitesi takımın formasının sağ kolunda görünecek ve marka, kulübün tüm iç saha maçlarında gösterilecek.

Bu haberin ardından Floki Inu şimdi batıya yöneldi ve şu anda ülkenin en önemli bölümü olan La Liga’da yarışan 100 yıldan daha uzun bir süre önce kurulmuş bir İspanyol takımı olan Cadiz Club de Futbol ile de ortaklık kurdu.

The Blasters’ın ortaklığına benzer şekilde, Cadiz ile yapılan anlaşma Floki Inu’nun takımın kol sponsoru olduğu anlamına geliyor.

Ek olarak, meme tokenın logosu, “diğer hayran odaklı promosyon öğeleriyle birlikte” tüm iç saha maçlarında LED monitörlerde görünecek.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Shiba Inu Fiyatı: Gelişmeler SHIB’e Yeni ATH Getirebilir Mi?

Sonraki Haber

Jack Dorsey’nin TBD’si, Bitcoin Borsası İçin Teknik İncelemesini Sundu

İlgili Haberler