FET Coin ve Bitcoin Piyasası Analizi: Yüksek Beklentiler ve Dirençler

Bitcoin Haber

Kripto para piyasalarında dalgalanma devam ederken, BTC’nin kar satışları nedeniyle bir kısmını geri verdiği görüldü. Bitcoin fiyatındaki toparlanma uzun sürmezken, yatırımcıların Ekim ayı beklentisi yüksek. FET Coin fiyatı, 3 Eylül tarihinde 0,27 dolarlık direnç bölgesinden reddedilerek, neredeyse 1 aydır düşüş gösteriyor. 2023 başında FET Coin fiyatında etkileyici bir yükseliş dönemi yaşanmıştı. Bu rallinin temeli 2022 Haziran ayında atılmıştı.

FET Coin yatırımcıları için en büyük hedef 0,27 dolar direncini aşmak. Günlük grafikler, fiyat düşüşünün devam edebileceğine işaret ediyor. Ancak altı saatlikte yükseliş ihtimali artıyor. İki temel nedeni var; fiyatın daha kısa vadeli azalan direnç trend çizgisinden çıkması ve FET Coin fiyatının 0,382-0,5 Fib geri çekilme direnç bölgesine ulaşması.

Eğer fiyat, direnç bölgesi üzerinde kalabilirse yukarı yönlü hareket devam edebilir. Altı saatlik RSI 50 trend çizgisini destek olarak doğruladı. Ancak 0,23-0,24 dolar bölgesinin altındaki kapanışlar, uzun vadeli yükselen destek hattının 0,20 dolarda yeniden test edilmesini sağlayabilir. Bu da keskin bir düşüş anlamına geliyor.

Diğer taraftan, hafta başındaki toparlanmanın aksine, BTC fiyatı 27.000 doları yeniden test etme eğiliminde görünüyor. Kripto para birimi 28.500 dolara ulaştıktan sonra hacimli satışlarla 27.390 dolar bölgesine kadar indi. Eğer bu düşüş devam ederse, altcoinler genelinde daha derin düzeltmeler olabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

CoinEx Saldırısı ve Kripto Para Aklama Operasyonlarına Dair Yeni Bulgular

Sonraki Haber

Pudgy Penguins NFT Projesi: Walmart Ortaklığı ve NFT Koleksiyonunun Artan Talebi

İlgili Haberler