Eylül Ayında Fiyatları Etkileyebilecek Kilit Altcoin Açılışları

Bitcoin Haber

Eylül ayı yaklaşırken kripto para yatırımcıları, kilit altcoin açılışlarının fiyatları nasıl etkileyebileceği konusunda merak içindeler. Özellikle AVAX’ın kilit açılışı, fiyatını 10 doların altına düşürmüştü. Bu durum, diğer altcoinler için de benzer sonuçlar doğurabilir.

Kripto paraların belirli token ekonomileri ile piyasaya sürüldüğü ve birçok altcoinin gelecek kilit açılışlarını önceden planladığı bilinmektedir. Bu nedenle, bir altcoinin ilk piyasaya sürüldüğü fiyat ile yıllar sonra dolaşım arzının ulaştığı seviyeler arasında farklılık görülebilir.

Eylül ayında, 225 milyon dolar değerinde tokenin dolaşıma girdiği görülecek. HBAR, SUI, IMX, APT, APE, DYDX ve OP Token için dolaşım arzı önemli ölçüde artacak. Bu durum, yeni altcoinlerin fiyatını olumsuz etkileyebilir.

Eylül ayında yapılacak kilit açılışlarının detaylarına bakıldığında, APE Coin’in en büyük kilit açılışlarından birini yapacağı ve bu durumun fiyatta ciddi dalgalanmalara yol açabileceği görülüyor. Bu kilit açılışlarının yaklaşmasıyla birlikte, kapsamlı fiyat analizleri de paylaşılacak.

Son olarak, kilit açılışlar ile ilgili dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise, ekibin bu duruma karşı yapacağı hamlelerdir. Fiyatı artırabilecek sürpriz ortaklıklar, kilit açılış erteleme önerileri ve daha fazla duyuru, açığa satış yapanları ters köşe yapabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Fiyat Tahmini ve Beklenen Değer

Sonraki Haber

“Nexo, Kripto Destekli Banka ve Kredi Kartı Hizmetini Avrupa’da Sunuyor”

İlgili Haberler