Ethereum’un Potansiyeli ve Gelecekteki Başarısı

Bitcoin Haber

Kripto para piyasasının henüz başlangıç aşamasında olduğunu belirten analistler, akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) potansiyelini ve gelecekteki başarısını mercek altına aldı. Ethereum, kitlesel benimseme hedefine odaklanmış durumda ve bu hedefe ulaşması durumunda gelir açısından güçlü bir büyüme yaşanabileceği belirtiliyor. Ethereum’un yüksek beklentilere sahip olmasının nedeni ise, değeri güvence altına almak için oluşturulmuş olan Layer 1 ağlarının WEB3’teki önemli rolüne dayanıyor.

WEB3 Academy, Ethereum’un protokol Layer’ının faydalarını ve Blockchain‘in Base ve FriendTech’ten nasıl faydalandığını analiz etti. FriendTech’in gelir paylaşımına ilişkin yapılan analizde, Ethereum’un önemli bir pay aldığı sonucuna varıldı. Ayrıca Ethereum’un önümüzdeki 10 yıl içinde üstel dApp büyümesi yaşayabileceği belirtildi. Ethereum sahipleri ve stakerları zaman içinde bu avantajlardan yararlanabilir.

ETH arzı son 12 ayda istikrarlı bir şekilde artmış durumda ve bu yıl şu ana kadarki en yüksek noktasına ulaştı. Ancak ağ büyümesi, pazardaki genel kısa vadeli olumsuzlukların yansımasıyla yavaşladı. Ayrıca, Ethereum ağ büyüme rakamı son 12 ayın en düşük seviyesine geldi.

Değişken piyasa koşullarında, özellikle de daha fazla proje çekme eğiliminde olan yükseliş dönemlerinde ağ büyümesi genellikle yüksek olabilir. Giderek artan sayıda dApp’ın teorik olarak zaman içinde daha yüksek miktarda ücret sağlaması gerekebilir. Ancak ücretler ağ etkinliğindeki yüksek ve düşük volatiliteler etkilendiğinden bu genellikle doğrusal bir büyüme değildir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Piyasasında Heyecan Verici Hareketlilik

Sonraki Haber

Shiba Coin’in Geleceği ve Güncel Fiyatı: Shibarium’un Aktif Kullanıcı Sayısı Düşüyor

İlgili Haberler