Ethereum ve Ripple’da Beklenen Düzeltmeler ve Olası Senaryolar

Bitcoin Haber

Kripto para piyasaları olumsuz seyrini sürdürüyor. Bitcoin‘deki satışlar artarsa, altcoinlerin de önemli destek seviyelerine gerilemesi bekleniyor. Popüler altcoinler Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) için olası senaryolara bakıldığında, ETH fiyatı 1.626 dolarlık güçlü destekten toparlandı ancak daha sonra düşüşe geçti. Ayılar fiyatı 1.626 ila 1.550 dolarlık destek bölgesinin altına çekmeye çalışabilirken, boğaların desteği fiyatı 20 günlük EMA’ya (1.702 dolar) ve 1.745 dolara çekebilir.

XRP’nin 31 Ağustos’taki uzun kuyruk, boğaların 0,50 dolarlık desteği korumaya çalıştığını gösteriyor. Ancak 1 Eylül’deki hareket, ayıların baskınlığını teyit etti. XRP Coin özelinde mahkemenin güncel durumu da etkili oldu. Eylül ayı bu yüzden kritik öneme sahip. Temyize onay verilirse bu durum düşüşe tersi senaryoda yükselişe neden olur.

Fiyatın 0,50 doların altına düşmesi, ayıların tekrar kontrolü ele aldığını gösterecektir. Bu da 0,41 dolarlık zorlu desteğe doğru aşağı yönlü bir hareket başlatabilir. Destekten bir sıçrama XRP/USDT çiftini bir süre daha 0,41 ila 0,56 dolar arasında tutabilir. Fiyat 0,50 dolardan geri dönerse, paritenin 0,56 dolara yükselmeye çalışabileceğini gösterecektir. Sonrasında 0,63 ve 0,73 dolar seviyelerinin aşılması gerekilecek.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“Eski SEC Başkanı Jay Clayton, Spot Bitcoin ETF Onay İhtimali Üzerine Konuştu”

Sonraki Haber

Bitcoin ve Altcoinlerde Yeni Düşüşler Bekleniyor

İlgili Haberler