Ethereum Fiyat Tahmini ve Beklenen Değer

Bitcoin Haber

Bitcoin fiyatının 28.000 dolar üzerinde kalıcılık elde edememesi altcoinler için endişeye yol açmışken, Ethereum (ETH) fiyatı umut vaat ediyor. Ethereum, en büyük altcoin olmasının yanı sıra, en aktif kullanılan akıllı sözleşme platformu olup, kripto projelerinin büyük bir kısmının burada faaliyet göstermesi nedeniyle uzun vadede yatırımcılar için olumlu bir görünüm sunuyor. Talebin artması ve arzın azalması, Ethereum fiyatını yukarı çekebilir.

Ancak, şu anda Ethereum fiyatı 2.000 doların altında seyrediyor ve 1.700 dolardan alıcı buluyor. Türk lirasının kripto piyasasındaki kayıpları da TL bazlı kayıpları önemli ölçüde azalttı.

ABD piyasalarının açılmasıyla birlikte Ethereum fiyatı 1.700 dolar sınırına dayandı. Yaklaşan makro verilerin açıklanması, fiyat dalgalanmalarını artırabilir. Ancak, genel piyasa ilgisizliği nedeniyle Ethereum fiyatı 2.000 doların altında kalmaya devam ediyor.

Ethereum’un değer kazanabilmesi için 1.747 dolar üzerinde kapanışlar gerekiyor. Eğer bu başarılırsa, 1.845 ve 1.978 dolarlık bölgeler tekrar test edilebilir. Ethereum için son hedef, 2.000 dolarlık psikolojik destek bölgesi olacak.

ETH ETF’lerinin onaylanacağına dair spekülasyonlar ve vadeli ETF onayının talebi artırması, Ethereum’un değer kazanmasını destekleyebilir. Ayrıca, vadeli ETF’in ardından spot ETF onaylarının da gelebileceği düşünülüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Coinbase CEO’su Brian Armstrong’un Kripto Dünyası İçin 10 Yenilikçi Fikir Paylaşımı

Sonraki Haber

Eylül Ayında Fiyatları Etkileyebilecek Kilit Altcoin Açılışları

İlgili Haberler