Ethereum (ETH) Rakibi Bu Kripto Para Yeni ATH Yapabilir!

İlayda Peker

Yaygın olarak takip edilen bir kripto para birimi yatırımcısı ve analisti, bir Ethereum rakibinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını ve başka bir altcoin’in ciddi bir ralli yaşayacağını tahmin ediyor.

Terra’ya (LUNA) Dikkat!

Smart Contracter olarak bilinen anonim kripto analisti ve yatırımcısı, Layer 1 (L1) blok zinciri Terra’nın yerel tokeni LUNA’nın, mevcut seviyelerden yaklaşık %66 oranında değer kazanabileceğini ve tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşabileceğini ifade ediyor.

Bu noktada analist, “L1 yarışları henüz bitmedi bence, son zamanlarda LUNA’nın da bu alanda yer almasıyla birlikte diğerlerine rakip olduğunu görüyoruz. ATH ve 70 dolar seviyesi kesinlikler masada” sözlerini kullanıyor.

Öte yandan Katman 1 (Layer 1) blok zincirleri, kapasite ve hızı artırmak için protokol kurallarının doğrudan değiştirilebildiği merkezi olmayan ağlardır.

Curve’ü de Takip Edin!

Smart Contracter ayrıca, merkezi olmayan finans platformu Curve‘un (CRV) yönetişim token’ının, Bitcoin (CRV/BTC) ile eşleştirildiğinde yılın çoğu için dar bir aralıkta işlem gördükten sonra muhteşem bir çıkış için hazır olduğunu söylüyor:

“CRV/BTC bütün bir yıldır eşleniyor, eşlenme ne kadar uzunsa alan da o kadar yüksek. Bu çıkış muhteşem olacak”

Buna ek olarak Smart Contract hafta başında da Curve DAO Token’ı satın aldığını açıklamıştı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
13
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Son Düşüş 640 Milyon Dolarlık Likidasyona Sebep Oldu!

Sonraki Haber

Hillary Clinton’dan Kripto Para Yorumu! Kripto Regülasyonları Siyasi Bölünme Konusu Olur Mu?

İlgili Haberler