Ethereum (ETH) İçin Rekor Tahmin: Kemerleri Bağlayın

Metin Alaca

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’un fiyatı geçtiğimiz haftanın ilk günlerinde Bitcoin’in etkisi altında kaldı. Lider kripto para biriminin bir anda 13.000 dolara kadar yükselmesi sadece ETH için değil neredeyse bütün altcoin’ler için felaket oldu.

Ancak haftanın ilerleyen günlerine doğru Bitcoin’in yerinde sayması ile birlikte Ethereum fiyatında da yeniden hareketlenme görüldü. Kripto para analistlerinin birçoğu yakında fiyat artışının özellikle altcoin’lerin cephesinde hız kazanabileceğini ifade etmekte.

Ethereum Fiyatı 900 Dolara Çıkabilir

Daha önce yaptığı başarılı tahminleri ve yayınladığı analizleri ile tanınan bir kripto para analisti ise rekor tahminde bulundu. Ünlü analist Galaxy BTC, Ethereum ile ilgili yaptığı yeni tahmininde fiyatın önümüzdeki aylarda 900 dolar seviyesine kadar yükselebileceğini vurguladı.

Ethereum fiyatı

Ethereum bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 409 dolardan işlem görüyor ve 420 dolar direnç noktasından sonra aylık grafikte 490 dolar önemli bir engel olabilir. Ancak Ethereum fiyatının 900 dolar gibi önemli bir noktaya ulaşması için 500 dolar ile 700 dolardaki iki yıllık dirençlerin kırılması gerekiyor.

Ethereum fiyatının böyle bir artış için ise Ethereum 2.0’ye başarılı bir şekilde geçiş yapması yeterli olabilir ve analistin ifade ettiği gibi önümüzdeki aylarda 900 dolar seviyesi görülebilir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Dijital Para Yarışı Hız Kesmiyor: Son Açıklama Rusya’dan Geldi

Sonraki Haber

“Devasa Miktarlarda Bitcoin (BTC) Alacaklar”: Fiyat Yeni Rekora Mı Gebe?

İlgili Haberler