Ethereum Balinaları Durmuyor: Shiba Alımları Devam Ediyor

İlayda Peker

Elde edilen son bilgilere göre Ethereum balinaları, popüler meme token Shiba Inu (SHIB) yatırımı yapmaya devam ediyor. Bir Ethereum (ETH) balinasının yakın zamanda almış olduğu Shiba miktarının ise dikkatleri çektiği görülüyor.

Büyük SHIB Alımı

WhaleStats’a göre, “BlueWhale0159” takma adını kullanan Ethereum balinası, 1,75 milyon dolar üzerinde SHIB alımı yaptı. Elde edilen bilgilere göre BlueWhale0159, toplam 1.750.500 dolar karşılığında 150 milyar SHIB tokenı satın aldı. WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, işlem dün tam olarak 05:31:50 UTC’de gerçekleşti. Bunlara ek olarak Ethereum balinasının bu büyük işlem için yaklaşık olarak sadece 1 dolar gibi bi ücret ödemesi dikkatleri çekti.

Bunlara ek olarak BlueWhale0159 şu anda WhaleStats sıralamasında en iyi Ethereum balinaları arasında yer alıyor. Adres, WhaleStats tarafından 315. en büyük Ethereum balinası olarak derecelendiriliyor.

BlueWhale0159’un portföyüne bakıldığında adresin ilk 500 Ethereum balinası arasında olduğu açıkça görülüyor. Balina, yazının kaleme alındığı sırada 36.3 milyon dolar değerindeydi. Balinanın dolar değerine göre en büyük token pozisyonu ise kullanıcı portföyünün %88,28’ini temsil eden popüler stablecoin USD Coin (USDC).

Öte yandan BlueWhale0159’un dolar değerine göre en büyük ikinci token pozisyonu, şu anda tüm portföyün %4,8’ini temsil eden SHIB. Benzer şekilde, Tether’in USDT’si ve Decentraland (MANA), dolar değerine göre sırasıyla üçüncü ve dördüncü en büyük token’lar olarak karşımıza çıkıyor.

Shiba İlgisi Artıyor

Shiba konusunda yapılan son geliştirmeler, Ethereum balinaları arasında Shiba Inu’nun artan bir şekilde benimsenmesine katkıda bulundu. Buna ek olarak Shiba Inu kısa süre önce, ilk 5.000 Ethereum balinası arasında dolar değerine göre üçüncü en büyük token konumuna yükseldi.

Öte yandan WhaleStats verilerine göre, en büyük 5.000 ETH balinası, toplam 664,473,512 dolar değerinde Shiba Inu token’ına sahip. Sıralamadaki diğer kripto varlıkları arasında FTX Token (FTT), Polygon (MATIC), Chainlink (LINK) gibi kripto para birimleri yer alıyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Ethereum Rallisiyle Kripto Piyasası Yüzde 15 Büyüdü! Devamı Gelecek Mi?

Sonraki Haber

Animoca Brands’ten Minecraft’ın NFT Hamlesine Tepki Geldi!

İlgili Haberler