Ethereum Balinaları Bu Meme Token’ı Seviyor

İlayda Peker

Elde edilen son bilgilere göre bir Ethereum balinası 271 milyardan fazla Shiba Inu (SHIB) satın aldı. Yapılan açıklamalara göre toplam satın alma tutarının 6 milyon doların üzerinde olduğu görülüyor.

Shiba Inu Birikimi

Ethereum ağındaki en büyük 1000 balinanın izini süren balina izleme hizmeti WhaleStats’a göre, 208. en büyük balina, SHIB yakımlarının devam ettiği süreçte büyük miktarda bir birikim yaptı.

Memeden ilham alan kripto para biriminin yanma oranı, yalnızca 24 saat içinde 745 milyondan fazla token yakıldıktan sonra arttı. SHIB yakımları, kripto para biriminin arkasındaki ekibin, dolaşımdaki arzı azaltmak için kripto para birimi topluluğunun token’ları yakmasına yardımcı olmak için ayarlanmış bir token yakma portalının başlatıldığını duyurmasının ardından son birkaç hafta içinde popüler hale geldi.

ETH Balinaları SHIB’i Seviyor

Ethereum balinaları, görünüşe göre memeden ilham alan kripto para birimini biriktiriyor. Bu ay, başka bir balina 49,6 milyar SHIB satın almak için 1 milyon dolar yatırım yaparken, bu yılın başlarında başka bir balina, satın alma sırasında 1,9 milyon dolara 58,9 milyar SHIB satın aldı.

Öte yandan SHIBArmy, özellikle, Shiba Inu ekosistemini desteklemek için tasarlanan Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilmiş bir ikinci katman ağı olan Shibarium’un piyasaya sürülmesini bekliyor. Shibarium’un oyun için optimize edilmiş hızlı düşük maliyetli işlemleri etkinleştirecek şekilde ayarlandığı ifade ediliyor.

2021 yılında çok büyük bir artış yaşadıktan sonra piyasa değeri bakımından en büyük ikinci meme token olan Shiba Inu son günlerde 0,000022 dolar bandında işlem görüyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Analist Ethereum Rakibi Bu Altcoin’den Çok Ümitli!

Sonraki Haber

Dogecoin veya Shiba Değil! Balinalar Bu Altcoini Topluyor!

İlgili Haberler