Elon Musk’tan Dogecoin’i (DOGE) Eleştiren Shiba Inu (SHIB) Topluluğuna Cevap!

Mert Bahçe

Milyarder iş adamı Elon Musk, DOGE’un rakibi olarak piyasaya sürülen Shiba Inu (SHIB) ile dalga geçti. SHIB topluluğunun Dogecoin ile ilgili yorumlarına “haha” cevabını veren Musk, Shiba Inu topluluğuna katılmadığını belirtti.

Elon Musk Yine Rahat Durmadı

Tesla CEO’su yorumlarıyla gündem yaratmaya devam ediyor. Twitter üzerindeki bir paylaşım dizisine yanıt veren Musk, Dogecoin karşıtı yorumlara katılmıyor. SHIB topluluğu üyelerinin Elon Musk iddialarında şunlar yer alıyor: “İnsanlar Dogecoin’i kullanmayacak. Elon Musk’a bundan faydalandığı için teşekkürler. Elon, Dogecoin fiyatını dump’ladığı zaman DOGE’un işe yaramaz olduğu anlaşılacak.”

Bu gönderiden alıntılanan yorumda ise şunlar kaydedildi: “Bazı topluluklar kendilerini pazarlama ve insanları projenin bir parçasıymış gibi hissettirmeleri konusunda oldukça iyi.”

Shiba Inu destekçilerinin bu tweet’lerinin ardından Elon Musk yine kendi tarzında ve ucu açık cevaplarından biri verdi: “haha”

Dogecoin’in Tarihi Performansı

Kripto para sektörünün son gündemi meme token’lar olurken birçok insan bu token’lara yoğun ilgi gösteriyor. Dogecoin, kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çekmiş ve inanılmaz bir ralliye imza atmıştı. Şaka coin olarak yaratılan Dogecoin (DOGE) bir anda kitlelerin odak noktası olarak değerini binlerce kat artırdı. Bununla birlikte Dogecoin, 2013 yılında piyasaya sürülmüş eski bir kripto paradır. Ayrıca DOGE, milyarder iş insanı Elon Musk’ın radarına girmesinin ardından milyarlarca değere ulaştı. Elon Musk, Reddit, Twitter ve birçok sosyal medya platformunda trend olan Dogecoin inanılmaz bir ralliye imza attı.

 

DOGE, 8 Mayıs 2021 tarihinde 0.73 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Popüler kripto para bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.29 dolar seviyelerinde işlem görüyor.Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Grayscale 13 Kripto Para Birimini Daha Listeleme İçin Araştırıyor!

Sonraki Haber

Ünlü Ekonomist El Salvador’un Bitcoin Kararını “Aptallık” Olarak Nitelendirdi

İlgili Haberler