Elon Musk’tan Dog Money Tweet’lerine Kahkahalı Yanıt!

İlayda Peker

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk, ünlü ABD’li muhbir Edward Snowden ve Reuters gazetecisi Joel Schectman’ın Twitter yazışmalarına yorum yaptı. Tesla CEO’su, bu yazışmanın bir ekran görüntüsüne gülen emoji ile yanıt verdi.

Dog Money ve Klonu

Hafta sonu, ABD Ulusal Güvenlik Ajansı’nın eski danışmanı Edward Snowden, yaygın Shiba Inu çılgınlığına karşı Dogecoin‘e de değinen bir tweet yayınladı.

Snowden SHIB’in yatırımcılarını zengin etme ihtimalinin düşük olduğuna inanıyor çünkü yatırımcılar, sadece “doge money” değil, bir “dog monet KLONU”ndaki hissesini satan piyasaya karşı bahse giriyorlar. Snowden ilk tabirinde Dogecoin ve ikincisinde Shiba Inu’dan bahsediyor.

Bu başlıktaki başka bir tweet’te ise Snowden, insanların “istedikleri çöpleri” satın almalarına aldırış etmediğini ifade etti. Ancak Snowden, insanların manipüle edilerek yatırım yapmalarını doğru bulmadığını ifade etti. Ayrıca popüler isim SHIB’i piyango biletlerine benzetti ve kesinlikle Shiba Inu yatırımı yapmak için borç almamalarını tavsiye etti.

“Bilmesen Daha İyi”

Reuters gazetecisi Joel Schectman, Snowden’dan “dog money” ile ne demek istediğini açıklamasını istedi. ABD’li muhbir, soruyu soran kişinin zaten bu durumdan habersiz olup olmadığını sordu ve  “gerçekten bilmemesinin daha iyi” olduğunu söyledi.

Bu iki tweet’e Musk kahkaha atan emoji ile yanıt verdi.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Popüler Kripto Analisti Shiba Inu (SHIB) İle Robinhood İlişkisini Değerlendirdi

Sonraki Haber

Bitcoin ve Kripto Para Birimleri Enflasyonu Kanıtlıyor!

İlgili Haberler