Popüler Kripto Analisti Shiba Inu (SHIB) İle Robinhood İlişkisini Değerlendirdi

Mert Bahçe

Popüler şaka kripto para Shiba Inu (SHIB), etrafındaki hype dalgasını canlı tutmak istiyor. Shiba Inu Robinhood listeleme beklentisi SHIB Army’nin gündemini oluşturuyor. Twitter’da önemli bir kitleye hitap eden analist Watcher Guru, Robinhood Shiba Inu ilişkisini ele aldı.

Shiba Inu Robinhood Listelemesi

Kripto analisti Watcher Guru, Robinhood’un Shiba Inu’yu listelemesi halinde büyük bir dalganın yakalanacağına inanıyor. Popüler analist, Robinhood’un Shiba Inu planları hakkında elde ettiği bilgileri henüz teyit edemediğini aktardı. Bununla birlikte Watcher Guru, Shiba Inu topluluğuna gözlerini açık tutmalarını ve herhangi sahte bir duyuruya aldanmamalarını önerdi.

Watcher Guru’nun Robinhood listeleme yorumu, Shiba Inu topluluğu tarafından olumlu karşılandı. SHIB yatırımcıları, popüler yatırımcının listelenme akabinde ralli nitelendirmesine onay verdi. Birçok kişi Shiba Inu’nun ortaya koyduğu projeler, tamamladığı operasyonlar ile geleceğinin olduğuna inanıyor.

Shiba Inu’nun son zamanlardaki yükselişinin ana nedeni momentum performansı ve hype’tan kaynaklanmaktadır. Balinaların yoğun ilgisi Shiba fiyatını yukarı taşımıştır. SHIB, dünya çapındaki ünlülerin, milyarder isimlerin, sosyal medya fenomenlerinin radarında bir şaka kripto paradır.

Shiba Inu Hangi Platformda Var? Robinhood Açıklamaları

En popüler şaka kripto paralardan Shiba Inu, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsalarında hali hazırda listeleniyor. Binance, Coinbase, FTX, KuCoin, Gateio ve daha onlarca kripto para platformu Shiba Inu’ya yer veriyor. Robinhood rakibi Public geçtiğimiz günlerde Shiba Inu’yu listelediğini açıklamıştı. Bununla birlikte BtcTurk, Shiba Inu’yu listeleyen kripto para borsaları kervanına katılmıştı.

Robinhood tarafından kaydedilen açıklamalarda ise Shiba Inu listelemesinin yakında olmadığı görülüyor. Düzenleyici çerçevenin netleşmesi vurgusu yapan Robinhood CEO’su, Shiba Inu için acele etmediklerini aktardı.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin (BTC) Fikri Doğalı Tam 13 Yıl Oldu!

Sonraki Haber

Elon Musk’tan Dog Money Tweet’lerine Kahkahalı Yanıt!

İlgili Haberler