Ekim Ayında 3 Popüler Kripto Para İçin Düşüş Riski

Bitcoin Haber

Ekim ayına giren Bitcoin fiyatı yükselirken, genelde bu aya çift haneli fiyat artışları damga vurur. Ancak Bitcoin’in yüksek seviyelerde kapanışlar yapmaması sebebiyle her geri çekilme kripto para birimlerini etkiliyor. Bu nedenle, Apecoin (APE), Chiliz (CHZ) ve EOS gibi popüler kripto paralar için düşüş riski bulunuyor.

APE Coin’in fiyatı, Bitcoin’deki dalgalanmalara rağmen 1,18 dolar civarında seyrediyor ve düşüş senaryosu devam ediyor. Fiyatın Bitcoin’deki artışın tersine dönmesi durumunda hızlı bir düşüş yaşayabileceği belirtiliyor. Fiyatın 1,05 doların altına düşme riski bulunuyor.

CHZ Coin için de benzer bir durum söz konusu. Fiyat, yılın başından bu yana düşüş eğiliminde. Ancak, 0,065 dolarlık direnç bölgesine ulaşması durumunda düşüş senaryosunun tersine dönebileceği ifade ediliyor.

EOS Coin, alternatiflerin artması sebebiyle popülerliğini kaybetmeye başladı. Fiyatı, Haziran 2021’den bu yana düşüş trendinde seyrediyor. EOS Coin fiyatı 0,5 doların altına düştüğünde %80 erime riskiyle karşı karşıya.

Bu bilgilerin yatırım tavsiyesi olmadığı, yatırımcıların kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve risk taşıdığını dikkate alarak kendi araştırmaları doğrultusunda işlem yapmaları gerektiği belirtiliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Honda, Kripto Paralarla Ödeme Kabul Etmeye Başlıyor

Sonraki Haber

Shiba Inu (SHIB) Fiyatında Yükseliş Beklentisi: DigitalCoinPrice Analizi

İlgili Haberler