EDX Markets Destekli BCH Coin, 2023 Yılında Yeni Zirvelere Ulaşabilecek mi?

Bitcoin Haber

Fidelity ve Charles Schwab tarafından desteklenen EDX Markets, trilyonlarca dolar varlık yöneten dev şirketlerin kripto para birimi platformu olarak bilinir. Şirket, EDX Markets’in Spot ETF başvurularıyla birlikte en büyük hamlelerinden birini yaptı ve sadece dört kripto para birimini destekledi. Bu dört para biriminden biri olan Bitcoin Cash (BCH), genel piyasa hissiyatı negatife döndüğünde bile kritik destek bölgesini korumaya devam etti.

BCH Coin, 2023 yılında yoğun ilgi gördü ve fiyatının yıllık bazda ATH yapmasının temel nedeni bu oldu. BCH, 17 Ağustos’tan bu yana fiyat artışı yaşadı ve bu süreçte düzeltici bir formasyondan çıktı. Bu yükselişin, yeni yıllık zirveye kadar sürebileceği tahmin ediliyor.

BCH’nin fiyatı, Ocak ayında 623 gün süren azalan direnç çizgisinden çıktı. Bu kırılma sonrasında fiyat, yukarı yönlü ivmesini korumakta zorlandı. Ancak, Haziran ayına kadar önemli bir artış yaşadı ve 2023 zirvesine 329 dolarla ulaştı. Ancak sonrasında 300 dolar bölgesi direnç olarak sağlamlaştı.

Piyasa analistlerine göre, BCH’nin yukarı yönlü hareketinin beşinci ve son dalgasına başladığımızı gösteren dalga sayımı analizi, BCH’nin fiyatının 2023 yılında 375 ile 425 dolar arasında yeni bir zirveye ulaşabileceğini öngörüyor. Ancak, 150 doların altında gerçekleşen kapanışlar bu ralli beklentisini geçersiz kılabilir.

Sonuç olarak, BCH’nin gelecekteki performansı konusunda pozitif bir beklenti var, ancak yatırımcıların kripto para birimlerinin yüksek volatilitesinin farkında olmaları ve kendi araştırmalarını yapmaları gerekiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Deutsche Bank, Kripto Varlık Saklama Hizmetleri Sunmak İçin İsviçre Merkezli Taurus ile Ortaklık Kurdu

Sonraki Haber

Kripto Borsası Paxos’ta Sistem Hatası: Bir Bitcoin Madencisi 500.000 Dolarlık Bitcoin Sahibi Oldu

İlgili Haberler