Apple’ın Kurucu Ortağı, Bitcoin (BTC) Hakkında Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

Mert Bahçe

Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Jalisco Talen Land 2021 etkinliğinde konuşan Wozniak, Bitcoin’i “mucize” olarak tanımladı.

Jalisco Talend Land 2021 etkinliğinde konuşan Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, Bitcoin ve kripto para sektörü ile ilgili görüşlerini aktardı. Wozniak, kripto para piyasasının gelecekte önemli bir yeri olacağına inandığını aktardı. Jalisco Talendt Land etkinliği her yıl konferanslar aracılığıyla gençleri, uzmanları, hükümet yetkililerini ve işletme yetkililerini bir araya getiriyor. Teknolojinin, inovasyonun ve girişimci projelerin yer aldığı bu etkinlikte genç geliştiricilerin desteklenmesi amaçlanır.

Bitcoin, Altından Daha İyi Bir Varlık

Bitcoin’in son yıllardaki yükselişi, insanların lider kripto parayı alternatif bir değer deposu olarak benimseme oranlarını artırdı. Yatırımcılar, Bitcoin sayesinde büyük kazançlar elde etti. Altın ve Bitcoin’in getirileri karşılaştırıldığında lider kripto paranın şaşırtıcı bir fark attığı görülmektedir. Her turda altından daha iyi performans ortaya koyan BTC artık Apple kurucu ortağı Steve Wozniak’ın radarına girdi. Milyarder isim bir değer deposu çerçevesi içerisinde Bitcoin’in potansiyelinden bahsetti ve şunları aktardı: “Altını aramanız gerekir. Ancak Bitcoin en şaşırtıcı matematiksel mucizelerden biridir. Bitcoin’e yatırımım yok ama gelecek için Bitcoin’e inanıyorum.”

Her ne kadar açık bir yorum olsa da altın “görünüşte” sınırlı bir arza sahipken Bitcoin bilinen bir sınırlı arza sahiptir. Sadece 21 milyon adet Bitcoin çıkarılacaktır. Altın ise yüzlerce yıldır çıkarılmaya devam ediyor ve üretilen miktar artıyor. Bunun bir örneği de bu yılın başlarında keşfedilen Kongo Altın Dağı’dır.

Makinelerin Gücü Reddedilemez

Steve Wozniak, Bitcoin konusunda kararlı bir duruş sergiledi. Başarılı girişimci, Bitcoin teknolojisi geleceğinin parlak olduğuna inandığını belirtti. Bunu da şu anda dünya çapında mevcut olan bir yetenek nedeniyle olduğunu aktardı. Teknoloji devi Apple’ın kurucu ortağı Wozniak, teknolojinin hayatımızı nasıl etkilediği konusunda geleceği aydınlatan önemli kişiler arasında yer alıyor.

Teknoloji konusundan bahseden Wozniak, makinelerin hali hazırda hayatımızın büyük bir bölümünü ele geçirdiğini kaydetti. Hayatımızın çoğu alanında makinelerin varlığı, reddedilemez bir gerçek.Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bu Rapor, Bitcoin’in (BTC) Geri Dönüşe Hazırlandığını Bildiriyor

Sonraki Haber

Tesla Bu Sebepten Dolayı Tüm Bitcoin (BTC)’lerini Satmak Zorunda Kalabilir

İlgili Haberler