Dogecoin (DOGE) Artık Köpeklere Yardım Edecek! Kripto İle Yardım Yapılabilecek!

Fatih Uçar

Chicago hayvan barınağı artık Dogecoin ile bağış kabul etmeye başlıyor. PAWS Chicago CEO’su Susanna Homan kısa süre önce Dogecoin (DOGE) ile hayvanlar yararına bağış toplanacağını açıkladı. Sevimli köpek ırkı Shiba Inu’yu kendine simge edinen Dogecoin (DOGE) ismine yakışır bir işte fayda üretecek.

Dogecoin (DOGE) İle Bağış

Kripto paralarla dünyanın herhangi bir yerinden kolayca para transferi yapabiliyorsunuz. Elbette bu durum yardım kampanyalarının da işine yarıyor. Birçok yardım kampanyasında kripto paralar kullanılmaya başlandı. Böylece Swift ile yapılan ödemelerde kesilen yüksek işlem masrafları da ortadan kaldırılıyor.

Orta batı kentinde barınakların yerleşik kedileri ve köpekleri için yardımlar yapan PAWS Chicago artık kripto bağışlarını kabul ediyor. Dogecoin ile başlayan süreç birçok hayvanın hayatını kurtaracak. Hayvan barınaklarında ötenaziye kurban edilen sokak hayvanları kurtulacak.

PAWS Chicago, Salı günü yaptığı bir duyuruda, evsiz kedi ve köpeklere yönelik başlattığı hastane projesiyle birlikte Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE) ve diğer tokenleri kabul edeceğini söyledi.

Kuruluş, gözlerinden lazer ateş eden bir köpeğin yer aldığı dijital reklam panolarıyla kripto bağışlarını teşvik ediyor.

Sokak Hayvanları Kripto İle Kurtulacak

PAWS Chicago 25 yıldır sokak hayvanları için birçok hizmet yaptı. Yaklaşık 300.000 hasta sokak hayvanını ameliyat eden kuruluş ölümü bekleyen hayvanların %92’sini kurtardı.

PAWS Chicago CEO’su Susanna Homan şunları söyledi:

“Chicago’da yaşayan sokak hayvanlarının hayatını kurtarabilmek için kripto para topluluğundan destek bekliyoruz. Hayvanların hayatlarını kurtarmak için büyüyen kripto para topluluğunu bağış yapmaya davet ediyoruz”.

Elon Musk ile ciddi bir popülerlik yakalayan şaka coini kendine sevimli bir köpek ırkını maskot edinmişti. En eski kripto varlıklardan olan Dogecoin’in geçmişi 2013 yılına kadar uzanıyor. İnternette şaka amaçlı kullanılan Dogecoin (DOGE) zamanla ciddi bir yatırım aracı haline geldi. Sınırsız arzı sebebiyle uzun süre kuruşlu rakamlardan fiyatlanan Dogecoin, Elon Musk’ın SNL şovu öncesinde 0,68 dolara kadar çıkmıştı. Elbette spekülatif şekilde şişen fiyat kısa sürede Bitcoin (BTC) düşüşüyle 0,16 dolar seviyelerini gördü.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Binance Coin (BNB) Analiz ve Yorumları – 24 Ağustos 2021

Sonraki Haber

Bitcoin’deki Gerileme Durdu Mu? BTC’nin Bir Sonraki Hamlesi Ne?

İlgili Haberler