Dogecoin Balinaları Üç Ayda DOGE Biriktirirken Memecoin Ayrışma Gösteriyor

Bitcoin Haber

Önde gelen bir analiz firması, balinaların Dogecoin’e (DOGE) yüklendiğini ve en iyi memecoin’in kripto piyasalarının geri kalanından kopma belirtileri gösterdiğini söylüyor.

DOGE İlgisi

Piyasa istihbarat firması Santiment, Dogecoin balinalarının ya da 10.000.000’dan fazla DOGE tutan adreslerin, önde gelen memecoin kripto varlığının büyük yığınlarını silip süpürme sürecinde olduğunu söylüyor.

Santiment’e göre, Dogecoin balinaları son üç ayda portföylerine 1.470.000.000 DOGE ekledi. Analiz firması ayrıca DOGE’un kripto piyasalarından daha iyi performans gösterdiğine dair erken işaretler veriyor olabileceğini de ekliyor:

Dogecoin bu hafta sonu, son 24 saat içinde +%9’luk bir sıçrama ile bazı hafif ayrışma işaretleri gösterirken, kripto paraların çoğu yatay seyretti. Santiment Feed verileri, 10 milyondan fazla DOGE tutan adreslerin 1 Ocak’tan bu yana 123,1 milyon dolar değerinde 1,47 milyar coin biriktirdiğini gösteriyor.

DOGE Fiyat Yorumları

Dogecoin balina birikiminin ortasında, popüler kripto stratejisti Kaleo, 571.600 Twitter takipçisine DOGE’nin alt zaman dilimindeki çapraz direncini aşmayı başardıktan sonra muhtemelen güçlü bir artışa hazırlandığını söylüyor.

DOGE resmen birden fazla zaman diliminde kırılıyor. Aceleyle 0,15 dolara gönderin.

Bu yazının yazıldığı sırada Dogecoin 0,095 dolardan işlem görüyordu. Kaleo’nun 0,15 dolarlık hedefine doğru bir hareket, yaklaşık %57’lik bir yukarı yönlü potansiyele işaret ediyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ETH Staking Yükseliyor: Bu Ne Anlama Geliyor? 

Sonraki Haber

SEC, Kripto Karşıtı Gündemi Zorluyor

İlgili Haberler