Analist Dogecoin için Yukarıya Doğru Hareket Öngörüyor!

Bitcoin Haber

Yakından takip edilen bir kripto yatırımcısı Dogecoin’in (DOGE) kripto yatırımcılarının dikkatini çekmek üzere olduğuna inanıyor.

DOGE Yorumları

Takma isimli analist Kaleo, 571.100 Twitter takipçisine DOGE grafiğinin yukarı yönlü bir patlama için hazır göründüğünü söylüyor.

Kaleo’ya göre Dogecoin, diğer altcoinlere kıyasla uzun süre geride kalmayacak:

İyi bir sıkışma görene kadar hala bu DOGE kralıyla birlikte gideceğim. Grafik bunu yapmamak için çok hazır görünüyor.  Dogecoin’in kendi anını yaşamaması için çok fazla altcoin zaten sıkıştırıldı. Bir kez daha, hızlı bir şekilde BTC‘ye geri dönmeyi planlıyorum – ancak yine de sağlam bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

Analist sözlerine “Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da, DOGE hareket ettiğinde bunun genellikle tek seferde gerçekleştiğidir – bu nedenle şu anda olduğu gibi sıkıcı olduğunda girmek daha iyidir.” şeklinde devam ediyor.

Bu yazının yazıldığı sırada, DOGE 0,775 dolardan işlem görüyor ve yatırımcının 0,765 dolar civarındaki çapraz direncinin biraz üzerinde.

Bitcoin Yorumları

Popüler kripto para analisti ayrıca Bitcoin (BTC) üzerindeki kısa vadeli görünümünü de güncelliyor. Kaleo, BTC’nin daha düşük zaman diliminde çoklu dirençleri ortadan kaldıracak ve 30.000 $’ın üzerine çıkacak şekilde konumlandığına inanıyor.

Kaleo açıklamalarında, “Ve işte böyle 27.500 dolardan sıçradı. Şimdi yavaşça yükseklere doğru geri çekilme, 29.000 $ ‘ı geri alma ve tam yükselme için hızlanmayı başlatma zamanı.” sözlerini kullanıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ripple ve SEC Davasında Sona Yaklaşırken XRP Umut Veriyor

Sonraki Haber

Bitcoin ve Ethereum Yeni Haftaya Düşüşle Başladı: Piyasaya Genel Bakış

İlgili Haberler