Dogecoin Ağ Aktivitesinde Büyük Artış Gördü: Arkasında Ne Var? 

Bitcoin Haber

Memlerden esinlenen kripto para birimi Dogecoin, son zamanlarda ağ etkinliğinde büyük bir artışa tanık oldu ve günlük işlemler 650.000’lik tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşarak hem Bitcoin hem de Litecoin’i geride bıraktı. 

Dogecoin Ağ Aktivitesi 

Faaliyetlerdeki bu beklenmedik artış, Dogecoin ağında yeni bir dijital varlık türü olan DRC20 tokenlerinin basılmasına yönelik artan ilgiye bağlanıyor.  

Dogecoin geliştiricisi Patrick Lodder daha önce ağ faaliyetlerinde önemli bir artış olacağının ipuçlarını vermişti. O zamanki artış kayda değer olsa da, bugünkü benzeri görülmemiş seviyelere yakın değildi.  

Kripto topluluğundaki pek çok kişi bu artışı Dogecoin’in ölçeklenebilirliğini test etmek için bir fırsat olarak görüyor. Bir kullanıcı, @SK_R402 kullanıcı adıyla, para biriminin günlük işlemler için potansiyeline odaklanılması gerektiğini öne sürdü ve blok zincirinin bir versiyonunu koruyan ağın bir parçası olan düğümlerini başlatmayı planladıklarını ekledi. 

Dogecoin Yorumları 

Bununla birlikte, Dogecoin ağını potansiyel olarak tıkayan artan faaliyet hakkında bazı endişeler dile getirildi. Dogecoin topluluğunun önde gelen isimlerinden Mishaboar, bu endişeleri kabul ederek, ana ağın tıkanmasını önlemek için bu tür faaliyetlerin ideal olarak özel Katman-2 çözümleri aracılığıyla ele alınması gerektiğini öne sürdü.  

Bu potansiyel zorluklara rağmen, birçok kullanıcı iyimserliğini koruyor ve Dogecoin’in yaygın olarak kabul gören küresel bir para birimi haline gelmesi durumunda işlemlerdeki bu artışın gelecek şeylerin bir işareti olabileceğini öne sürüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

DigiToads (TOADS) Solana (SOL) ve Chainlink (LINK) Yorumları 

Sonraki Haber

Bitcoin Cash Fiyatları ‘CashTokens’ Yükseltmesi Öncesinde Arttı 

İlgili Haberler