Do Kwon: “Yaşanan Kötü Durumlar Sebebiyle Yıkıldım”

İlayda Peker

The Wall Street Journal ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, Terra kurucu ortağı Do Kwon, projenin yaşadığı son kötü gelişmeler sebebiyle “yıkıldığını” dile getirdi. Kwon, yaşanan durumdan kötü etkilenen yatırımcıların kendilerine dikkat etmesini öneriyor.

Kwon Pişmanlık Yaşıyor

Paylaştığı tweet’ler sebebiyle kendinden sıkça söz ettiren Kwon, şu anda bazı paylaşımları sebebiyle pişman olduğunu ifade ediyor. Ayrıca Kwon yaptığı açıklamalarda, projenin başarılı bir şekilde eylemler gerçekleştireceğinden ve çıkar yol bulacağından da emin olduğunu ifade ediyor.

Bunlara ek olarak Kwon, yeni sürüm olarak karşımıza çıkan Luna 2.0’ın başarısız olan LUNA’dan daha güçlü olabileceğini inandığını ifade ediyor. Kwon, birçok geliştiricinin uygulamalarını yeni zincirde başlatmaya hazırlandığını iddia ediyor.

Bunların yanında umut verici bir çıkışın ardından, yeni token rekor zirvesinin yaklaşık olarak %90 altında işlem görüyor. LUNA yazının kaleme alındığı sırada 1,96 dolardan işlem görüyor.

Terra ve LUNA

Başarısız blok zincirinin arkasındaki geliştirici olan Terraform Labs birçok yasal sorunla karşı karşıya. Daha önce çıkan haberlere göre, geçen hafta firmaya ve destekçilerine karşı bir toplu dava açıldı ve davacı onları kripto para birimi hakkında yanıltıcı açıklamalar yapmakla suçladı.

Bunların yanında Kwon da yaptığı açıklamalarda yaşanan durumlar sebebiyle her şeyini kaybettiğini ifade ediyor. Ancak tutumlu bir yaşam tarzı sürdürdüğü için böylesine büyük bir kaybın kendisini rahatsız etmediğini de ekliyor.

Bu noktada sonra ise LUNA’nın başarılı olup olmayacağı konusunda büyük endişeler var. Ekosistemin büyük çoğunluğu LUNA’nın toparlanmasının ya çok büyük zaman alacağını ya da böyle bir toporlanmanın olmayacağını ifade ediyor.


Total
8
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Coinbase’den Önemli Hamle: Bu Duyuru Kullanıcıları İlgilendiriyor!

Sonraki Haber

Binance Dünyanın En Büyüğüyle Anlaştı!

İlgili Haberler