Dijital Varlık Yöneticisi CoinShares’in Haftalık Raporu: Yatırım Ürünlerinde 11,2 Milyon Dolarlık Çıkış

Bitcoin Haber

Dijital varlık yöneticisi CoinShares, haftalık raporunu yayımlayarak, dijital varlık yatırım ürünlerindeki fon giriş ve çıkışlarına dair bilgi verdi. Geçen hafta dijital varlık yatırım ürünlerinde toplam 11,2 milyon dolarlık çıkış gerçekleşirken, BTC odaklı yatırım ürünlerinde 3,8 milyon dolarlık giriş kaydedildi. MATIC ve ETH odaklı ürünlerde ise sırasıyla 8,6 milyon dolar ve 3,2 milyon dolarlık çıkışlar yaşandı.

Kripto para piyasası geçen hafta Salı günü yükseliş yaşasa da, hafta içinde yeniden düşüşe geçti. Bitcoin, son bir haftada ortalama %1 değer kaybı yaşayarak 26.000 doların altına geriledi. Ethereum ise son kayıplarla 1630 dolar seviyelerine düştü.

Piyasadaki bu düşüş eğilimi sürerken, CoinShares’in raporu çıktı. Rapora göre, geçen hafta dijital varlık yatırım ürünlerinde toplamda 11,2 milyon dolarlık çıkış oldu.

Buna karşın, BTC odaklı yatırım ürünlerinde 3,8 milyon dolarlık bir giriş kaydedildi. MATIC ve ETH odaklı yatırım ürünlerinde ise sırasıyla 8,6 milyon dolarlık ve 3,2 milyon dolarlık çıkışlar yaşandı.

Son olarak, Solana (SOL) odaklı yatırım ürünlerinde düşük miktarlarda girişler kaydedildiği belirtildi. CoinShares, fon akışlarındaki aktivitenin düşük olmasına rağmen, işlem hacimlerinin ortalamanın üzerinde olduğunu ifade etti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Ethereum’da Son Durum: Kripto Para Piyasası Düşüşte

Sonraki Haber

Eylül Ayında Yükselebilecek Üç Altcoin: Chainlink, Ocean Protocol ve DASH

İlgili Haberler