Decentraland (MANA) Rallisi Devam Edecek Mi?

İlayda Peker

Facebook’un adını Meta olarak değiştirmesinin ardından metaverse coin’lerde gözle görülür artışlar yaşandı. Ancak hype’ın son ermesi ile birlikte geri çekilmelere şahit olduk. Bu yükseliş sırasında Decentraland (MANA) en büyük artışı yaşayan kripto para birimlerinden oldu. Peki, MANA’da son durum ne, önemli seviyelerde hedefler nereler?

MANA Fiyat Hareketleri

Decentraland’ın popülaritesi, Facebook’un metaverse’e girişini duyurması ve Meta olarak yeniden markalaşmasıyla arttı. Haberin ardından MANA, %400’den fazla değer kazanarak bir ralli yaşadı.

Bahsi geçen ralli, MANA‘nın 30 Ekim’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.69 dolara ulaşmasına yardımcı oldu. Ayrıca %400’lük ralli ile MANA, piyasa hacmi bakımından en büyük ilk 50 kripto para arasına da girdi. Decentraland bu zirve noktasında 6,48 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipti.

Ancak bu rallinin ardından bir geri çekilme oldu ve fiyat 2,3 dolarlık seviyelere kadar geriledi. Yine de bir ay önceki fiyatının oldukça üzerinde olması MANA’nın önemli bir yol katetmiş olduğu yorumlarının yapılmasını sağlıyor. Peki, MANA’daki ralli tamamen bitti mi?

MANA Fiyat Beklentileri

Decentraland metaverse, çeşitli uygulamalar ve protokoller üzerine kurulmuştur. Metaverse alanında gezinmeyi kolaylaştırmak için Decentraland, tüm Decentraland dApp’lerinde WalletConnect ve Native Polygon desteğini duyurdu.

Nisan ayında Polygon, Decentraland için kullanıcıların varlıkları Polygon ve Ethereum arasında hızlı bir şekilde transfer etmelerini sağlayan bir köprü yayınladı. Bununla birlikte, kullanıcıların Polygon Network’ü kullanmak istediklerinde bir “meta-işlem” tamamlamaları gerekiyordu.

Decentraland ağında yerel Polygon desteği sunarak, Decentraland’ın tüm dApp’leri, Polygon ile etkileşimleri doğal olarak destekler. Artık kullanıcıların Polygon’u kullanmak istedikleri zaman bir meta-işlem göndermelerine gerek yok.

Tüm bu gelişmelerin ışığında analistler MANA rallisinin henüz bitmemiş olduğunu ve düzeltme sonrasında daha yüksek seviyelerin görülebileceğini düşündüklerini dile getiriyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Paralarda Bir Kilometre Taşı Daha Geride Kaldı: 3 Trilyon Dolar Görüldü!

Sonraki Haber

El Salvador’dan Sonra Bitcoin (BTC)’i Kabul Edecek İkinci Ülke Bu Olabilir!

İlgili Haberler