Geçtiğimiz Hafta Bu Kriptolar Ciddi Kazançlar Elde Etti

İlayda Peker

Geçtiğimiz hafta içinde Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) nispeten sakin kalırken play to earn ve metaverse coin’lerde ciddi artışlar görüldü. Dolayısıyla bahsi geçen kripto para birimleri geçtiğimiz hafta lider kripto para birimlerinden daha iyi performans sergilemiş oldu.

Son 7 Günün En Çok Kazananları

Son yedi günün en çok kazananlarından biri, Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerine kurulu bir play-to-earn oyun ekosisteminin doğal varlığı olan YooShi (YOOSHI). CoinGecko’dan elde edilen veriler, YooShi’nin bir hafta içinde %619’luk bir artışla 0,00000057 dolardan 30 Ekim’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0000041 dolara yükseldiğini gösteriyor. Yükseliş sonrasında düzeltme yapan YOOSHI yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,00000341 dolardan işlem görüyor.

Geçtiğimiz hafta içinde iyi bir kazanç elde eden bir diğer kripto para birimi Decentraland platformunun token’ı olan MANA oldu. Yedi gün içinde MANA, 31 Ekim’de 0.75 dolarlık dip seviyesinden %448 oranında artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.11dolara yükseldi.

Oyuncuların sanal bir evrende seyahat ederken ve görevleri tamamlarken dijital varlıklar kazanmalarını sağlamak için tasarlanan oyun platformu StarLink’in kripto para birimi  STARL hızlı bir yükseliş yakaladı.

190. sıradaki altcoin, yedi günün en düşük seviyesi olan 0.000015 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.000064 dolara yükseldi ve sadece bir haftada %326 kazanç sağladı.

Buna ek olarak oyuncuların çevrimiçi bir pazarda dijital varlık satmalarına olanak tanıyan, oyuncu destekli bir başka çevrimiçi dünya olan Sandbox (SAND) de son yedi gün içinde %232 arttı. Reuters’in yeni bir raporuna göre, Hong Kong merkezli oyun platformu SoftBank liderliğindeki bir yatırım turunda 93 milyon dolar topladı.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kraken, Popüler Şaka Kripto Para Shiba Inu’yu (SHIB) Listeliyor

Sonraki Haber

Cardano’da (ADA) Bir Kilometre Taşı Daha Geride Kaldı!

İlgili Haberler