Cristiano Ronaldo, Gelecekte Daha Fazla NFT Koleksiyonu Yayınlayacağını Doğruladı

Bitcoin Haber

Futbol efsanesi Cristiano Ronaldo’nun yalan makinesi testi sırasında, gelecekte daha fazla NFT koleksiyonu yayınlama planları olduğunu doğruladı. Ronaldo, Binance ile işbirliği yaparak NFT kampanyalarıyla Web3’ü futbol hayranlarına tanıtmayı hedefliyor. Bu, Ronaldo’nun Binance ile ikinci NFT koleksiyonunu piyasaya sürdüğü sırada gerçekleşti. Yalan makinesi testi sırasında Ronaldo, Portekiz’in Dünya Kupasını kazanıp kazanmayacağı ve 40’lı yaşlarında hala en yüksek seviyede oynayıp oynamayacağı gibi futbolla ilgili soruları yanıtladı.

Ronaldo’nun NFT’lere sahip olup olmadığı sorulduğunda “evet” dedi ve yalan dedektörü testi doğruyu söylediğini onayladı. Ayrıca, gelecekte daha fazla NFT çıkarma planı olup olmadığı sorulduğunda da sonuçlar aynıydı. Binance ile ilk NFT koleksiyonunu 2022’de yayınlayan Ronaldo, uzun süreli bir ortaklık imzaladı.

NFT kampanyaları aracılığıyla Web3’ü dünyanın dört bir yanındaki futbol hayranlarına tanıtmayı amaçladı. Ronaldo’nun piyasaya sürdüğü NFT’ler, hayranların futbol yıldızıyla özel etkileşim fırsatlarına sahip olmalarını sağlayacak.

Ayrıca, Brezilyalı futbol yıldızı Ronaldinho Gaúcho’nun bir kripto dolandırıcılığı soruşturmasına dahil olduğu hatırlatıldı. Ronaldinho’nun, kendi görüntülerini izinsiz kullanan ve kendisinin de planın kurbanı olduğunu iddia eden bir şirkete karşı 61 milyon dolar tazminat talep eden bir dava açtığı belirtildi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Stellar, Kripto Para Piyasasının Genel Düşüş Eğilimine Rağmen Değer Kazanıyor

Sonraki Haber

Çin’deki Dijital Yuan Gelişmeleri ve Kripto Para Sektörüne Etkileri

İlgili Haberler