Coinbase’in App Store’da Birinci Sıraya Yükselmesi Uğursuz Bir İşaret Mi?

İlayda Peker

Elde edilen son verilere göre Coinbase, Çarşamba günü ABD’de Apple App Store’da büyük bir yükseliş kaydetti. Yapılan açıklamalara göre Coinbase’in mobil uygulaması, TikTok, Instagram, YouTube ve diğer popüler uygulamaların üzerine çıktı.

Coinbase Mobil Uygulaması

Aslında Coinbase dün bir hizmet kesintisi yaşadı ve bu geçici kesintinin Shiba Inu (SHIB) fiyatında görülen muazzam artışla alakalı olduğu tahmin ediliyor. Yine de buna rağmen mobil uygulamanın zirveye yerleşmiş olması dikkatleri çekti.

Shiba Inu şaşırtıcı bir şekilde beklenmeyen fiyat hareketleri sergiledi ve şaka coin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008616 dolara ulaştı. Coinbase de mobil uygulamasının adına Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile birlikte SHIB kodunu da ekleyerek ralliden yararlanmış oldu.

Buna ek olarak SHIB günlük işlem hacmi borsada BTC ve ETH’u geride bırakarak 5,1 milyar dolara ulaştı.

Bu Bir Satış Sinyali Mi?

Aslında bu Coinbase’in Apple App Store’da ilk kez en popüler uygulama haline gelmesi değil. Daha önce de borsa uygulaması, Dogecoin çılgınlığının tüm hızıyla devam ettiği Mayıs ayı başlarında da birinci sıraya yerleşmişti. Ayrıca Coinbase 19 Mayıs’ta yaşanan piyasa düşüşü sırasında da en iyi uygulama konumuna yükselmişti.

Buna ek olarak Coinbase, 2017 yılının sonunda kripto paralarda büyük bir düşüş başlamadan hemen önce de 1 numaraya yerleşti. Dolayısıyla bazı kişiler bu durumu bir satış sinyali olarak nitelendiriyor. Ancak bu noktada bu durumun sadece bir tesadüf olduğunu ve herhangi bir artış ya da düşüş sinyali vermediğini ifade edenler de var.


Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Şaka Coinler Yükselişe Geçti! Shiba Inu (SHIB) Öncülüğünde Büyük Hareket!

Sonraki Haber

Bitcoin 100.000 Doları Ne Zaman Görecek: 2021 Bitmeden Mi, 2022 Başında Mı?

İlgili Haberler