Coinbase’den Önemli Hamle: Bu Duyuru Kullanıcıları İlgilendiriyor!

İlayda Peker

Kripto borsası Coinbase, bu yılın sonuna kadar Coinbase Pro hizmetlerine son vereceğini duyurdu. Borsa ayrıca, kitleler için kripto işlemlerini basitleştirmeye yardımcı olmak için Coinbase com’da gelişmiş bir işlem seçeneği sunarak değişiklikler yapacağını ifade etti.

Coinbase, Coinbase Pro Hizmetlerini Durduruyor

Kripto borsası Coinbase tüm profesyonel hizmetlerini tek bir platform altında birleştirmeye hazırlanıyor. Kapsamlı bir blog gönderisinde borsa, profesyonel hizmet sürümüne nasıl son vermeyi planladığına ve Coinbase uygulamasında Gelişmiş İşlem seçeneğini nasıl sunacağına ilişkin ayrıntıları açıkladı.

Yapılan açıklamalara göre borsa, daha yatırımcı dostu olmak amacıyla hizmetlerini tek bir platformda birleştirecek. Buna ek olarak borsa, bazı nedenlerden dolayı Coinbase Pro’yu sonlandırma kararı aldığını da ifade etti.

Bu noktada yapılan açıklamalarda ise, “Sonuç olarak, birçok müşteri çakışan özellikler için Coinbase Pro ve Coinbase com’a güveniyor ve iki ürün arasında bakiyelerini aktarırken genellikle friction (sürtünme) yaşıyor.

Gelişmiş İşlem Özelliği

Gelişmiş İşlem özelliği, Pro gibi benzer avantajlar sağlayacak ancak daha iyi işlevsellik sunacak şekilde tasarlanıyor ve Coinbase Pro’ya bir alternatif olarak yayınlanıyor. Blog paylaşımına göre, yeni özellik, müşterilerin kripto pazarlarını daha ayrıntılı bir şekilde araştırmasına yardımcı olmak için kullanıcılara daha derinlemesine teknik analiz, gelişmiş gerçek zamanlı emir defterleri ve TradingView tarafından desteklenen grafikler sunacak.

Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda, “Bütün bunlar tek bir hesap bakiyesi içindedir, böylece müşteriler USDC, ETH2 ve DAI gibi uygun kripto bakiyelerinde %5’e kadar APY kazanmak için otomatik staking ödüllerine erişebilir.” sözleri kullanıldı.

Borsa ayrıca çok yakında Coinbase’in Gelişmiş İşlem işlevselliğine “mobil stop-limit emirleri, ek çizelgeleme, emir formu yükseltmeleri, tam REST API ve WebSocket desteği” dahil olmak üzere ek özellikler ekleyecek.Total
12
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Stablecoin Hakimiyetinde Rekor: Bu Ne Anlama Geliyor?

Sonraki Haber

Do Kwon: “Yaşanan Kötü Durumlar Sebebiyle Yıkıldım”

İlgili Haberler