Coinbase, Hindistan’daki Hizmetlerini Durdurmayı Planlıyor

Bitcoin Haber

TechCrunch’a göre, kripto para borsası Coinbase, Hindistan’daki tüm hizmetlerini durdurmayı planlıyor. Bu karara ilişkin kullanıcılara e-posta gönderen Coinbase, tüm fonların 25 Eylül’e kadar borsadan çekilmesi gerektiğini belirtti.

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’in Hindistan’daki tüm hizmetlerini durdurmayı planladığı rapor edildi. Coinbase, bu kararı Hindistan’daki kullanıcılarına e-posta yoluyla bildirdi. Kullanıcılarının tüm fonlarını 25 Eylül’e kadar borsadan çekmeleri gerektiğini belirtti.

Coinbase’in Hindistan’daki hizmetlerini durdurma planı, herhangi bir somut gerekçeye dayanmamakla birlikte, düzenleyici belirsizliğe dikkat çekildi. Ancak, sosyal medyada Coinbase’in Hindistan’daki faaliyetlerini tamamen durdurma kararı almadığı ve güncellenen koşullar çerçevesinde yalnızca bazı kullanıcıları uyardığı iddia edildi.

Coinbase’in Hindistan’daki tüm hizmetlerini durdurma kararına ilişkin net bir gerekçe gösterilmedi ve Coinbase tarafından da konuya ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, devam eden düzenleyici belirsizliğe vurgu yapıldı.

Son dönemlerde birçok ülkede kripto para regülasyonlarına ilişkin yeni adımlar atıldı ve düzenlemelerde önemli aşamalar kaydedildi. Ancak, ABD başta olmak üzere birçok ülkede kripto endüstrisine ilişkin henüz net bir düzenleyici çerçeve sağlanamadı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Coinbase CEO’su: Adayların Kripto Para Politikaları 2024 ABD Başkanlık Seçimini Etkileyebilir

Sonraki Haber

SushiSwap, Aptos Blockchain’e Genişliyor

İlgili Haberler