Coinbase Etkisi Keep Network (KEEP), Shiba Inu (SHIB) ve Chiliz (CHZ) Fiyatlarına Nasıl Yansıdı?

Mert Bahçe

Lider kripto para borsalarından biri olan Coinbase, geçtiğimiz gün üç yeni token’ı listeleyeceğini duyurdu. Duyuruya göre KEEP, SHIBA ve CHZ alım satım işlemleri Coinbase Pro platformunda kullanıcılara sunulacak.

KEEP, SHIB ve CHZ Fiyatlarında Son Durum

Coinbase‘in açıklaması, KEEP, SHIB ve CHZ fiyatlarının fırlamasına yol açtı. Her üç kripto para da yaklaşık olarak %30 oranında artış kaydetti. Coinbase etkisi, piyasanın durgun kripto paralarına yükseliş ivmesi kazandırırken kripto para piyasasına hareket kattı. Shiba Inu (SHIB) fiyatı, duyurunun öncesinde 0.0000070 dolar seviyelerindeyken Coinbase’in açıklamasıyla birlikte 0.0000093 dolara kadar tırmandı. Bunun yanı sıra Chiliz (CHZ), 0.27 dolar seviyelerinde durgun seyrine devam ederken listelenme duyurusuyla birlikte %27 artış kaydederek 0.36 dolara fırladı. Öte yandan Keep Network (KEEP), bir süredir 0.49 dolardan alım satım işlemi görürken Coinbase borsasının açıklamasının akabinde ani bir fiyat hareketiyle 0.62 dolara dokundu.

Dünyanın en büyük borsalarından biri olan Coinbase’in KEEP, SHIB ve CHZ’yi listelemesi yatırımcıları oldukça heyecanlandırdı. Ani fiyat artışının ardından KEEP bir düzeltme gördü ve bir miktar geri çekilme yaşadı. KEEP, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.55 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Spor dünyasının popüler kripto parası Chiliz ve son günlerin en çok konuşulan meme token’ı Shiba Inu, yükselişin akabinde fiyat seviyelerini korumayı başardı. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla Chiliz 0.33 dolardan, Shiba Inu 0.00000859 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Coinbase Etkisi

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, platformunda yeni kripto paraları listeleyerek yeni bir adım atmış oldu. Dev platformda listelenen kripto paraların fiyatlarında ani hareketler görülüyor. Kripto topluluğu artık bu durumu Coinbase etkisi olarak tanımlıyor. SHIB, CHZ ve KEEP fiyatları duyurunun ardından yatay hareketlerinden sıçrayarak yükselişe geçti.Total
39
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin Milyarderleri BTC Biriktirmeye Devam Ediyor

Sonraki Haber

Ripple CTO’suna Göre Amazon XRP Ledger Kullanmalı

İlgili Haberler