Coinbase CEO’su Brian Armstrong’un Kripto Dünyası İçin 10 Yenilikçi Fikir Paylaşımı

Bitcoin Haber

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kripto paranın geleceği hakkında en çok heyecanlandığı on fikri açıkladı. Bu fikirler arasında Layer-2 gizliliği, blockchain oyunları ve gerçek dünya varlıklarının tokenizasyonu bulunuyor. Armstrong, bu fikirlerin kripto dünyasının daha yenilikçi ve çeşitli hale gelmesine yardımcı olabileceğini belirtti.

Armstrong, enflasyonu takip eden bir varlık sepeti ile desteklenebilen bir stablecoin olan “flatcoin” fikrini geliştirdi. Ayrıca, cüzdan adreslerine ya da ENS isimlerine itibar puanları atayan bir sistem önerdi. Bu sistem, borç verme, derecelendirme ve dolandırıcılığı önleme amacıyla kullanılacak.

ICO’ların ve girişimlerin bir sonraki yinelemesinin uyumlu ve güvenilir bir şekilde zincir üzerinde para toplamasını sağlayacak “zincir üzerinde sermaye oluşumu” fikrini de önerdi. Armstrong, bağış toplamanın demokratikleştirilmesinin dünya genelinde muazzam bir girişimcilik enerjisini ortaya çıkarabileceğini belirtti.

Armstrong, kripto işleri ve görevleri için bir pazar yeri oluşturmayı önerdi. Bu pazar yerinde, işler kripto olarak ödenecek ve sınır ötesi ödeme sürtünmesi ortadan kaldırılacak. Armstrong ayrıca, özel işlemlerin halka açık blockchain ekosisteminde yapılması yerine Layer-2’lere getirilmesini önerdi.

Son olarak, Armstrong’un son fikri, yeni kurulan şehirlerin ve toplulukların yönetişim, oylama, vergiler ve zincir üzerindeki hizmetleri yönetmelerine yardımcı olacak araçlar için bir yazılım hizmeti oldu. Armstrong, bu tür araçların beş yıl içinde birçok girişimcinin geriye dönüp baktığında 2023 yılında bir kripto şirketi kurmuş olmayı dileyeceğini belirtti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ağustos Ayında Kripto Para Piyasası: Yükseliş ve Düşüşler

Sonraki Haber

Ethereum Fiyat Tahmini ve Beklenen Değer

İlgili Haberler