Coin Bureau: Şubat’ta %700 Artan Bu Coin’i Daha Yüksek Fiyatlar Bekliyor!

İlayda Peker

Piyasanın popüler analistlerinden Coin Bureau, Şubat ayında %700 artan bir altcoin’in bir sonraki en iyi akıllı sözleşme platformu olabileceğini düşündüğünü dile getirdi.

Elrond’un Büyük Potansiyeli

Coin Bureau, YouTube’dan paylaştığı bir videosunda, Elrond’un (EGLD), türünün tek örneği bir kripto para birimi ağı oluşturmak için Bitcoin, Ethereum ve yeni nesil merkezi olmayan platformların benzersiz özelliklerini birleştirdiğini söylüyor.

Coin Bureau konuyla ilgili yaptığı açıklamalarında, “Alandaki birçok önde gelen kripto para biriminin en iyi özelliklerini birleştirmeyi ve hatta geliştirmeyi başardı. Elrond’un uyarlanabilir durum paylaşımı, Ethereum 2.0’da göreceğimiz sharding gibidir, ancak daha iyidir. Elrond’un güvence altına alınmış proof-of-stake’i, Harmony’nin (ONE) etkili kanıtı gibidir, ancak daha iyidir. Elrond’un Arwen sanal makinesi, Cosmos’un CosmWasm sanal makinesi gibidir, ancak daha iyidir.” sözlerini kullandı.

Popüler isim, bu üç özellik birleştiğinde, teorik olarak saniyede diğer akıllı sözleşme blok zincirlerinin toplamından daha fazla işlem gerçekleştirme kapasitesine sahip bir blok zinciri elde edileceğini ifade ediyor.

EGLD’nin Muhteşem Performansı

Blok zincirinin yerel token’ı Elrond eGold (EGLD), bu Ocak ayında yaklaşık 30 dolardan başlayan büyük bir rallinin ardından 180 dolar civarında işlem görüyor. Ancak Coin Bureau, kripto para biriminin daha da artacağını düşünüyor.

Konuyla ilgili olarak ise analist, “Elrond’un büyümesi, geçen yaz ana ağ lansmanından bu yana katlanarak arttı. Proje bu büyümeyi hak etti ve ufukta çok daha fazlası var. Elrond’un merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi, 3. ve 4. aşamalarla stake katılımının ve ödüllerinin genişletilmesinin yanı sıra muhtemelen EGLD için ciddi bir talep yaratacaktır.” sözlerini kullanıyor.

Bunlara ek olarak analist, Coinbase’in yakında EGLD’i listeleyebileceğini ve bu sayede fiyatın büyük bir artış imkanı yakalayacağını da dile getiriyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

The Graph (GRT) ve Avalanche’den (AVAX) Önemli Adım!

Sonraki Haber

İddia: HSBC, MicroStrategy Hisselerinin İşlemlerini Yasakladı, Sebep İse Bitcoin (BTC)!

İlgili Haberler