Şubat Ayında Takip Edilmesi Gereken 5 Kripto Para

İlayda Peker

Ocak ayı, kripto para birimi endüstrisi için oldukça iyiydi ve çok sayıda kripto para, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Peki, Şubat’ta kripto para birimlerini ne bekliyor ve benzer yükselişler elde edilebilir mi?

Şubat Ayında İzlenmesi Gereken Coin’ler

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un (ETH) Şubat ayında ciddi bir yükseliş ivmesi kazanması bekleniyor. Çünkü son gelişmelerle birlikte ETH Blockchain’in, diğer birçok kripto para birimi için akıllı sözleşme geliştirme platformu olarak hizmet verdiği ve önemli kullanım durumlarına sahip olduğu düşünülüyor.

Ethereum için Şubat ayında ilginç bir gelişme, CME Group tarafından 8 Şubat 2021’de piyasaya sürülmesi beklenen nakit ödemeli ETH vadeli işlemlerinin kullanıcı ile buluşacak olması. Eğer teknik analizler de beklenen yükselişler yakalanırsa analistlere göre, ETH’un 1.780 dolara kadar ulaşmaması hiçbir sebep bulunmuyor.

Şubat ayında analistlerin takip ettiği bir başka kripto para birimi ise Elrond (EGLD). EGLD, piyasa değerine göre sıralandığında hala nispeten küçük bir kripto para olsa da fiyatı ve sıralaması geçen ay önemli ölçüde arttı.

Elrond, enflasyonist olmayan bir şekilde anında işlem sağlayan bir finansal sistem oluşturmayı hedeflediği için gelecek için iddialı planları var. EGLD, bu sistemi küresel olarak erişilebilir hale getirmeyi planlıyor. Tüm gelişmelerle birlikte teknik analizler EGLD’nin Şubat ayı içinde 85 dolar bandına ulaşmasını bekliyor.

Stellar, Verge ve SWIPE

Stellar (XLM), dünyada bankacılığa erişimi olmayan bölgelere finansal hizmet sağlamak amacıyla kuruldu ve çok düşük işlem ücretleri ile çok hızlı işlemler gerçekleştirmeyi hedefliyor. Stellar’ın USDC için resmi bir zincir olacağı açıklandığı için Şubat ayında heyecan verici gelişmeler var. Şu gelişmeleri de baz alan teknik analizler Şubat ayında 0,19 ile 0,22 dolar bazında destek bulduktan sonra yükselişine devam etmesini bekliyor.

Bu kripto para birimlerinin yanı sıra Şubat ayında SWIPE’ın (SXP) önemli bir direnç olan 2,30 dolarlık alana doğru ilerleyeceği ve Verge’in de (XVG) yüksek seviyeleri yeniden test etme olasılığı olduğu düşünülüyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Tesla CEO’sundan Önemli Bitcoin (BTC) Açıklamaları

Sonraki Haber

Stablecoin Savaşları Mı Başladı: USDC, USDT, BUSD ve DAI

İlgili Haberler