Chiliz ve Tottenham Hotspur’dan Yeni Ortaklık: Spurs Taraftar Tokenları Lansmanı

Bitcoin Haber

Fan tokenlerin küresel merkezi Chiliz, yeni ortaklığını Tottenham Hotspur ile gerçekleştirdi. 4 Ekim Çarşamba gününden itibaren üyelere ve sezonluk bilet sahiplerine ücretsiz devredilemez Spurs Taraftar Tokenları sunulacak. Bu ortaklık sayesinde Socios, Tottenham Hotspur Vakfı’nın Reignite programını da finanse etme imkanı bulacak.

Tottenham Hotspur’un dünya çapındaki taraftarlarına kulüple ilgili benzersiz bir dizi etkinlik, ödül ve deneyime erişim sağlamak için Socios ile başlatılan Spurs Taraftar Tokeni, taraftarlara e-posta yoluyla bir kupon kodu gönderilerek Socios uygulamasında kullanılabilecek.

Bu, Chiliz’deki 7. Premier Lig Taraftar Tokenı olan SPURS ana ağda piyasaya sürülen ilk token olacak. İlk lansmanın ardından Taraftar Tokenları, 4 Ekim Çarşamba gününden itibaren her biri 2 dolar başlangıç fiyatıyla üye olmayanlar için de kullanılabilir hale gelecektir.

CHZ Coin fiyatı 0,058 dolarda neredeyse sabit kalmaya devam ediyor. Chiliz, bu ortaklık haberinin ardından bir fiyat artışı yaşamadı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“Kripto Para Piyasası İçin Finansal Kaos Beklentisi”

Sonraki Haber

Bitcoin ve XRP Coin: Güncel Durum ve Fiyat Tahminleri

İlgili Haberler