Charles Hoskinson: “DOGE Başarısız Olursa Kripto Dünyası Felakete Sürüklenir”

Mert Bahçe

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, son dönemin en çok konuşulan kripto parası Dogecoin hakkında görüşlerini aktardı. DOGE destekçilerine seslenen başarılı CEO, neyi takip ettikleri hakkında bir fikirleri olup olmadığını sordu.

Başarılı CEO, Dogecoin Hakkında Endişelerini Dile Getirdi

Hoskinson, Dogecoin konusunda endişelerini dile getirirken bunun piyasa özelinde oldukça önemli olduğunu belirtti. 53 milyar doları aşan piyasa değeri ile Dogecoin top 10 listesinde 4. sırada bulunuyor. Öte yandan Cardnao, 43 milyar dolarlık piyasa değeri ile bu listede yedinci sırada yer alıyor.

Cardano CEO’su, Dogecoin’in devasa piyasa değerinin Cardano için bir endişe kaynağı olmadığını şu şekilde kaydetti: “Bu beni gerçekten etkilemiyor. Umrumda değil. Ancak benim asıl endişem, Doge yatırımcılarının gerçekçi olmayan beklentilere girmesi. DOGE’nin gelecekteki başarısızlığı kripto para endüstrisini tehdit edecek boyutlara ulaşacak.”

Bununla birlikte popüler isim, DOGE topluluğunun %99’unun yalnızca nasıl zengin olacaklarını düşündüklerini belirtti. Hoskinson’a göre bu zihniyet aynen devam ederse, potansiyel bir panik satışının gelebileceği konusunda yatırımcıları şöyle uyardı: “Bu şey her an patlak verebilir.”

Başarılı CEO, “çılgınlık derecesindeki gerçekçi olmayan beklentilerin” altınız çizerken başarısızlıkla karşılaşma durumunda tüm kripto para endüstrisi kavramlarının değişeceğini ileri sürdü. Bitcoin hakkında birçok yorumu bulunan milyarder isim Charlie Munger’ın görüşüyle paralel iddiaları bulunan Hoskinson şöyle devam etti:” Bu bir aldatmaca, bir ponzi şeması ve hiçbir faydası yok. Gerçek bir şey değil.”

Bunun yanı sıra Hoskinson, siyası çevreden kötü niyetli insanların bu tür örnekleri ileri sürerek kripto para endüstrisi özelinde ağır düzenleme kararlarını getirebileceğini iddia etti. Cardano CEO’su şunları kaydetti: “Bir piyasada skandal veya büyük bir çöküş meydana geldiğinde genellikle sorunları düzeltmek ve kişilere fayda sağlamak yerine aşırı tepki ve ağır düzenleme kararları konusu masaya yatırılır.

Hoskinson, DOGE Başarısız Olursa Ne Olacağını Aktardı

Hoskinson, DOGE başarısız olursa tüm kripto para endüstrisinin varoluşsal bir krizle karşı karşıya kalacağını bir kez daha dile getirdi ve ekledi: “Sektörümün itibarını zedeleyen hiçbir şeyi sevmiyorum. DOGE’nin sürdürülebilir olduğuna inanmıyorum ve bu kripto dünyasında sistemik bir felaketle sonuçlanabilir.”Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Lark Davis’e Göre 2021 Altcoin Sezonu Çok Büyük Olacak!

Sonraki Haber

Mark Cuban: Ethereum (ETH), Bitcoin’i (BTC) Geride Bırakacak!

İlgili Haberler